NeoNail Top Dry top do lakieru hybrydowego bez przemywania 5300 7.2 ml

Lakier hybrydowy Top Dry tworzy trwałą i niezwykle błyszczącą warstwę na płytce paznokciowej. Wystarczy nałożyć go na kolorową hybrydę i przez 21 dni cieszyć się wyjątkowym manicure. Specjalna formuła sprawia, że przemywanie Nail Cleaner’em nie jest już konieczne. Połyskująca i utwardzona...

30.99 zł

-11%

34.64 zł

Cena za L : 4427.14zł

Dodaj do schowka

Opis

Lakier hybrydowy Top Dry tworzy trwałą i niezwykle błyszczącą warstwę na płytce paznokciowej. Wystarczy nałożyć go na kolorową hybrydę i przez 21 dni cieszyć się wyjątkowym manicure. Specjalna formuła sprawia, że przemywanie Nail Cleaner’em nie jest już konieczne. Połyskująca i utwardzona powierzchnia jest efektowna i wytrzymała. Top Dry stosować można na hybrydy, żele oraz akryle. Szczególnie polecany jest do wykonania manicure z użyciem pyłków. Stylizacje hybrydowe nigdy nie były tak proste w wykonaniu, jak teraz!

ZASTOSOWANIE:
1. Delikatnie zmatowić paznokieć blokiem polerskim.
2. Nałożyć cienką warstwę HARD BASE i utwardzić w lampie LED/UV.
3.  Nałożyć warstwę lakieru hybrydowego w wybranym kolorze i ponownie utwardzić w lampie (im ciemniejszy kolor tym dłuższy czas utwardzania). Dla uzyskania głębi koloru czynność należy powtórzyć.
4. Następnie nałożyć drugą, równie cienką warstwę tego samego lakieru, po czym utwardzić lakier w lampie. 
5. Nałożyć warstwę  DRY TOP dla nadania bardzo wyrazistego połysku, a następnie utwardzić w lampie.
6. W celu ściągnięcia z paznokci lakiero-żelu, należy  zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę, następnie zastosować Aceton.

Po usunięciu manicure hybrydowego warto wykonać Manicure Japoński. Nadaje on połysk różowej perły, głęboko odżywi naturalną płytkę paznokciową, wzmocni ją i zasili w naturalne składniki (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NeoNail Top Dry top do lakieru hybrydowego bez przemywania 5300 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903274031280