NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 2344 Be Awesome 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903274084576
  • 3 dni
Czym jest kryształ? Symbolem światła, siły i piękna – a to brzmi, jak kobieta. Łącząc Wasze pasje, wiedzę i unikatowość, stworzyliśmy kolekcję Crystal Spirit, by każda z Was mogła być sobą! Podkreślaj wszystkie swoje unikatowe i wyjątkowe cechy – jak? Za sprawą koloru, i paznokci oczywiście! 8...

26.30 zł

Cena za L : 3757.14zł

Dodaj do schowka

Opis

Czym jest kryształ? Symbolem światła, siły i piękna – a to brzmi, jak kobieta. Łącząc Wasze pasje, wiedzę i unikatowość, stworzyliśmy kolekcję Crystal Spirit, by każda z Was mogła być sobą! Podkreślaj wszystkie swoje unikatowe i wyjątkowe cechy – jak? Za sprawą koloru, i paznokci oczywiście! 8 odcieni lakierów to szansa na manicure taki, jak lubicie najbardziej – z nimi pokażecie kim jesteście! Zimowa kolekcja, z którą rozpoczynamy nowy rok, szturmem podbije Wasze serca i zagości na Waszych paznokciach! Który z nich będzie idealny właśnie dla Ciebie?

Chciałabyś stworzyć klasyczny manicure hybrydowy, ale stonowana czerń i ponadczasowa czerwień wydają Ci się nie być odpowiednie? Postaw więc na subtelny, rozbielony odcień szarości, który sprawdzi się na każdą okazję. Przed Tobą randka, spotkanie biznesowe i aktywny dzień na siłowni? Be Awesome to kolor, który sprawdzi się idealnie. Z taką barwą na paznokciach stawisz czoła każdemu wyzwaniu!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 2344 Be Awesome 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903274084576