NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 2617-1 Wine Red 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903274040787
  • 4 dni
To właśnie Ty byłaś inspiracją do stworzenia intrygującej, ultrakobiecej i zmysłowej kolekcji Lady In Red. Jeszcze więcej ognia i emocji! Odkryj oszałamiającą moc czerwieni, w której przyciągniesz zachwycone spojrzenia. Lady in Red to kwintesencja kobiecości, złożona z najbardziej uwodzicielskich i...

31.18 zł

Cena za L : 4454.29zł

Dodaj do schowka

Opis

To właśnie Ty byłaś inspiracją do stworzenia intrygującej, ultrakobiecej i zmysłowej kolekcji Lady In Red. Jeszcze więcej ognia i emocji! Odkryj oszałamiającą moc czerwieni, w której przyciągniesz zachwycone spojrzenia. Lady in Red to kwintesencja kobiecości, złożona z najbardziej uwodzicielskich i kuszących odcieni. W tej palecie z łatwością odnajdziesz barwy, które idealnie podkreślą Twoją urodę. Szeroka gama pozwoli Ci zmieniać kolory w zależności od nastroju. Soczysta czerwień, czarujący koral czy ciemna wiśnia? Z którym odcieniem wyczarujesz swój wymarzony ognisty manicure hybrydowy?

Czerwone wino potrafi poprawić humor każdej kobiecie – tak, jak nasz lakier hybrydowy Wine Red. Daj się skusić na manicure w odcieniu, który przyciąga wzrok!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 2617-1 Wine Red 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903274040787