NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 2683 Be Fearless 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903274084583
  • 3 dni
Czym jest kryształ? Symbolem światła, siły i piękna – a to brzmi, jak kobieta. Łącząc Wasze pasje, wiedzę i unikatowość, stworzyliśmy kolekcję Crystal Spirit, by każda z Was mogła być sobą! Podkreślaj wszystkie swoje unikatowe i wyjątkowe cechy – jak? Za sprawą koloru, i paznokci oczywiście! 8...

36.39 zł

Cena za L : 5198.57zł

Dodaj do schowka

Opis

Czym jest kryształ? Symbolem światła, siły i piękna – a to brzmi, jak kobieta. Łącząc Wasze pasje, wiedzę i unikatowość, stworzyliśmy kolekcję Crystal Spirit, by każda z Was mogła być sobą! Podkreślaj wszystkie swoje unikatowe i wyjątkowe cechy – jak? Za sprawą koloru, i paznokci oczywiście! 8 odcieni lakierów to szansa na manicure taki, jak lubicie najbardziej – z nimi pokażecie kim jesteście! Zimowa kolekcja, z którą rozpoczynamy nowy rok, szturmem podbije Wasze serca i zagości na Waszych paznokciach! Który z nich będzie idealny właśnie dla Ciebie?

Wybierz taki kolor hybrydy, który podkreśli to, jak jesteś. Jeżeli chcesz, pokaż światu swoją prawdziwą twarz - nieustraszoną, bezkompromisową i niezwykle kobiecą! Postaw więc na Be Fearless czyli głęboki odcień szarości. Ta stalowa barwa lakieru hybrydowego sprawi, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie – każdy zwróci uwagę na Twoją siłę, pewność siebie oraz elegancką, nietuzinkową stylizację.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 2683 Be Fearless 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903274084583