NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 4630 Rock Girl 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903274044853
  • 3 dni
Promieniejesz! Uwielbiamy Cię taką i chcemy częściej widzieć Cię w takiej odsłonie, dlatego właśnie powstała urokliwa kolekcja Candy Girl. Paleta skrywa Twoje ulubione kolory w najpiękniejszych, egzotycznych barwach, dzięki którym roztoczysz wokół siebie słodką i radosną aurę. Lakiery hybrydowe w...

36.39 zł

Cena za L : 5198.57zł

Dodaj do schowka

Opis

Promieniejesz! Uwielbiamy Cię taką i chcemy częściej widzieć Cię w takiej odsłonie, dlatego właśnie powstała urokliwa kolekcja Candy Girl. Paleta skrywa Twoje ulubione kolory w najpiękniejszych, egzotycznych barwach, dzięki którym roztoczysz wokół siebie słodką i radosną aurę. Lakiery hybrydowe w odcieniach różu, fioletu, zieleni, nieba i słońca zamknęliśmy w kolekcji odzwierciedlającej wizję beztroskich wakacyjnych szaleństw, porywających krajobrazów rajskich wysp, oryginalnych kwiatów oraz letnich owoców. Które z kolorów porwą Cię dzisiaj na zachwycającą, rajską wyspę? Zieleń głębi oceanu, wschód słońca na Dominikanie czy plaża na Bermudach? A może jednak skusisz się na świeżą nektarynkę, słodkie liczi lub soczystą malinę?

Twój wakacyjny manicure nie musi być nudny! Odkryj lakier hybrydowy Rock Girl i daj się porwać jego drapieżnej naturze. Przeżyj letnie przygody w prawdziwym, rockowym stylu!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 4630 Rock Girl 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903274044853