NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 6056 Madame De Mode 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903274044570
  • 3 dni
Lakiery hybrydowe z kolekcji Nude Stories pozwolą podkreślić zmienność kobiecej natury na 7 różnych sposobów. Niezwykle subtelna paleta siedmiu kolorów umożliwia wykonanie minimalistycznych, jak i misternych stylizacji. Subtelne odcienie beżu w tonacjach ciepłych oraz chłodnych idealnie wpisują się...

26.30 zł

Cena za L : 3757.14zł

Dodaj do schowka

Opis

Lakiery hybrydowe z kolekcji Nude Stories pozwolą podkreślić zmienność kobiecej natury na 7 różnych sposobów. Niezwykle subtelna paleta siedmiu kolorów umożliwia wykonanie minimalistycznych, jak i misternych stylizacji. Subtelne odcienie beżu w tonacjach ciepłych oraz chłodnych idealnie wpisują się w najnowsze trendy świata manicure. Nude Stories dopasować można do każdego typu karnacji, co pozwala na stworzenie modnego obecnie Manekin Manicure. Jedna paleta, a tyle możliwości ekspresji!

Brzoskwiniowy beż Madame de Mode to najcieplejsza i najbardziej letnia propozycja spośród 7 odcieni naszej nowej kolekcji. Jeśli świat mody nie jest Ci obcy, na pewno skusisz się na stylizację w trendzie Manekin manicure, z wykorzystaniem właśnie tego koloru.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 6056 Madame De Mode 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903274044570