NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 6120 First Date 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903274044860
  • 3 dni
Pastel Romance to paleta 6 lakierów hybrydowych w pastelowych odcieniach fioletu oraz różu. Tak subtelne barwy umożliwią wykonanie wielu zróżnicowanych zdobień paznokci. Staną się one idealną bazą do wzorów kwiatowych, modnych teraz ażurów, jak i romantycznych motywów. Delikatne, rozmyte barwy mogą...

29.39 zł

Cena za L : 4198.57zł

Dodaj do schowka

Opis

Pastel Romance to paleta 6 lakierów hybrydowych w pastelowych odcieniach fioletu oraz różu. Tak subtelne barwy umożliwią wykonanie wielu zróżnicowanych zdobień paznokci. Staną się one idealną bazą do wzorów kwiatowych, modnych teraz ażurów, jak i romantycznych motywów. Delikatne, rozmyte barwy mogą posłużyć do wykonania manicure monochrom, czyli stylizacji polegającej na pomalowaniu każdego paznokcia innym, zbliżonym kolorem. Paleta Pastel Romance będzie stanowić idealne dopełnienie wiosenno-letnich stylizacji.

To pierwsza randka? Zakładasz najlepszą sukienkę, starannie dobierasz buty. A co z paznokciami? Niech modny manicure będzie wisienką na torcie! First Date to jasny fiolet, który obudzi wspomnienia wiosennego zauroczenia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 6120 First Date 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903274044860