NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 7341 Be Iconic 7.2 ml

Czym jest kryształ? Symbolem światła, siły i piękna ? a to brzmi, jak kobieta. Łącząc Wasze pasje, wiedzę i unikatowość, stworzyliśmy kolekcję Crystal Spirit, by każda z Was mogła być sobą! Podkreślaj wszystkie swoje unikatowe i wyjątkowe cechy ? jak? Za sprawą koloru, i paznokci oczywiście! 8...

38.35

Cena za L : 5478.57zł

Dodaj do schowka

Opis

Czym jest kryształ? Symbolem światła, siły i piękna ? a to brzmi, jak kobieta. Łącząc Wasze pasje, wiedzę i unikatowość, stworzyliśmy kolekcję Crystal Spirit, by każda z Was mogła być sobą! Podkreślaj wszystkie swoje unikatowe i wyjątkowe cechy ? jak? Za sprawą koloru, i paznokci oczywiście! 8 odcieni lakierów to szansa na manicure taki, jak lubicie najbardziej ? z nimi pokażecie kim jesteście! Zimowa kolekcja, z którą rozpoczynamy nowy rok, szturmem podbije Wasze serca i zagości na Waszych paznokciach! Który z nich będzie idealny właśnie dla Ciebie?

Bądź modna, elegancka oraz niezwykle kobieca ? wybierz perfekcyjny outfit, a po tym dopasuj do niego idealny manicure i stań się prawdziwą ikoną stylu. Pomoże Ci w tym lakier hybrydowy Be Iconic, który otuli Twoje paznokcie swoją chłodną zielenią. Wiedziałaś, że taki szmaragdowy odcień jest symbolem siły oraz szczęścia? Nie czekaj dłużej i stwórz manicure z jego użyciem - niech kolor Be Iconic stanie się Twoim talizmanem!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 7341 Be Iconic 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903274084545