NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 7347 Be YOU 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903274084606
  • 4 dni
Czym jest kryształ? Symbolem światła, siły i piękna – a to brzmi, jak kobieta. Łącząc Wasze pasje, wiedzę i unikatowość, stworzyliśmy kolekcję Crystal Spirit, by każda z Was mogła być sobą! Podkreślaj wszystkie swoje unikatowe i wyjątkowe cechy – jak? Za sprawą koloru, i paznokci oczywiście! 8...

23.79 zł

Cena za L : 3398.57zł

Dodaj do schowka

Opis

Czym jest kryształ? Symbolem światła, siły i piękna – a to brzmi, jak kobieta. Łącząc Wasze pasje, wiedzę i unikatowość, stworzyliśmy kolekcję Crystal Spirit, by każda z Was mogła być sobą! Podkreślaj wszystkie swoje unikatowe i wyjątkowe cechy – jak? Za sprawą koloru, i paznokci oczywiście! 8 odcieni lakierów to szansa na manicure taki, jak lubicie najbardziej – z nimi pokażecie kim jesteście! Zimowa kolekcja, z którą rozpoczynamy nowy rok, szturmem podbije Wasze serca i zagości na Waszych paznokciach! Który z nich będzie idealny właśnie dla Ciebie?

Masz ochotę na odrobinę szaleństwa? Postaw na niezwykle nasyconą, wyrazistą barwę kolekcji Crystal Spirit – chłodny, intrygujący róż. BE YOU to kolor dla odważnych, przebojowych kobiet, które lubią zwracać na siebie uwagę. Kiedy zaaplikujesz tę hybrydę na swoje paznokcie możesz być pewna jednej rzeczy – nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Pokaż, że jesteś stanowcza i bezkompromisowa – pokaż, że jesteś sobą!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 7347 Be YOU 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903274084606