NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 8191-7 Everything Possible 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903657826090
  • 4 dni
Każda z nas jest wyjątkowa – czas podkreślić to za pomocą stylizacji paznokci i pokazać światu, że drzemią w nas prawdziwe supermoce! Odważne, pewne siebie, kobiece, nieugięte i silnie – to właśnie my. Dążymy do wolności oraz spełniania swoich marzeń i dzięki temu, jakie jesteśmy, pokonujemy...

19.14 zł

Cena za L : 2734.29zł

Dodaj do schowka

Opis

Każda z nas jest wyjątkowa – czas podkreślić to za pomocą stylizacji paznokci i pokazać światu, że drzemią w nas prawdziwe supermoce! Odważne, pewne siebie, kobiece, nieugięte i silnie – to właśnie my. Dążymy do wolności oraz spełniania swoich marzeń i dzięki temu, jakie jesteśmy, pokonujemy stojące na naszej drodze przeszkody. A teraz możemy to wszystko wyrazić za pomocą stylizacji paznokci! Odkryj nowe odcienie hybryd, które zostały stworzone z myślą właśnie o Tobie! Wykonaj manicure, wykorzystując butelkową zieleń Dream Life, zmysłową czerwień Hot Me lub złoty lakier Blinking Pleasure składający się z drobinek brokatu. To czas, aby podkreślić, że jesteśmy naprawdę niezwykłe!

Wszystko jest możliwe, kiedy nosimy na swoich paznokciach idealny manicure! Przepiękny, niepowtarzalny efekt osiągniesz za pomocą lakieru, który mieni się wieloma pomarańczowymi drobinkami. Taki właśnie jest odcień Everything Possible – kolor pełen uroku i elegancji. To błyszczące wykończenie świetnie sprawdzi się podczas szykownych, wieczorowych okazji, ale równie pięknie podkreśli każdą stylizację – nawet te biurową lub codzienną. Perfekcyjny manicure z błyszczącymi drobinkami? Tylko z hybrydą Everything Possible!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 8191-7 Everything Possible 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903657826090