NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 8193-7 Find Freedom 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903657826113
  • 4 dni
Każda z nas jest wyjątkowa – czas podkreślić to za pomocą stylizacji paznokci i pokazać światu, że drzemią w nas prawdziwe supermoce! Odważne, pewne siebie, kobiece, nieugięte i silnie – to właśnie my. Dążymy do wolności oraz spełniania swoich marzeń i dzięki temu, jakie jesteśmy, pokonujemy...

28.15 zł

Cena za L : 4021.43zł

Dodaj do schowka

Opis

Każda z nas jest wyjątkowa – czas podkreślić to za pomocą stylizacji paznokci i pokazać światu, że drzemią w nas prawdziwe supermoce! Odważne, pewne siebie, kobiece, nieugięte i silnie – to właśnie my. Dążymy do wolności oraz spełniania swoich marzeń i dzięki temu, jakie jesteśmy, pokonujemy stojące na naszej drodze przeszkody. A teraz możemy to wszystko wyrazić za pomocą stylizacji paznokci! Odkryj nowe odcienie hybryd, które zostały stworzone z myślą właśnie o Tobie! Wykonaj manicure, wykorzystując butelkową zieleń Dream Life, zmysłową czerwień Hot Me lub złoty lakier Blinking Pleasure składający się z drobinek brokatu. To czas, aby podkreślić, że jesteśmy naprawdę niezwykłe!

Co powiesz na połączenie eleganckiej, butelkowej zieleni z masą drobinek? My jesteśmy na tak! Właśnie dlatego stworzyliśmy hybrydę Find Freedom – przepiękny, elegancki lakier, który składa się z brokatu w kolorze głębokiej zieleni. Nałóż go na swoje paznokcie, aby nadać stylizacji eleganckiego oraz zmysłowego charakteru. Kobiecy manicure nie musi być zawsze w kolorze czerwieni – w tym sezonie odpowiednia będzie również brokatowa hybryda w kolorze butelkowej zieleni!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 8193-7 Find Freedom 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903657826113