NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 8227-7 Blinking Pleasure 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903657826700
Każda z nas jest wyjątkowa – czas podkreślić to za pomocą stylizacji paznokci i pokazać światu, że drzemią w nas prawdziwe supermoce! Odważne, pewne siebie, kobiece, nieugięte i silnie – to właśnie my. Dążymy do wolności oraz spełniania swoich marzeń i dzięki temu, jakie jesteśmy, pokonujemy...

23.79 zł

Cena za L : 3398.57zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Każda z nas jest wyjątkowa – czas podkreślić to za pomocą stylizacji paznokci i pokazać światu, że drzemią w nas prawdziwe supermoce! Odważne, pewne siebie, kobiece, nieugięte i silnie – to właśnie my. Dążymy do wolności oraz spełniania swoich marzeń i dzięki temu, jakie jesteśmy, pokonujemy stojące na naszej drodze przeszkody. A teraz możemy to wszystko wyrazić za pomocą stylizacji paznokci! Odkryj nowe odcienie hybryd, które zostały stworzone z myślą właśnie o Tobie! Wykonaj manicure, wykorzystując butelkową zieleń Dream Life, zmysłową czerwień Hot Me lub złoty lakier Blinking Pleasure składający się z drobinek brokatu. To czas, aby podkreślić, że jesteśmy naprawdę niezwykłe!

Rozświetl swój manicure hybrydowy odrobiną eleganckiego blasku! Już teraz możesz zrobić to za pomocą złotego lakieru, który składa się z wielu brokatowych drobinek. Zależy Ci na efekcie w stylu glamour? Nałóż hybrydę Blinking Pleasure na wszystkie paznokcie. Chcesz jedynie dodać niewielki, błyszczący akcent do swojej stylizacji? Wykonaj zdobienie za pomocą tego niezwykłego koloru. Przyciągaj spojrzenia i podkreśl swój styl – zdecydowanie pomoże Ci w tym lakier hybrydowy Blinking Pleasure!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 8227-7 Blinking Pleasure 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903657826700