NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 8235-7 Hot Me 7.2 ml

  • NeoNail
  • 5903657826915
  • 4 dni
Każda z nas jest wyjątkowa – czas podkreślić to za pomocą stylizacji paznokci i pokazać światu, że drzemią w nas prawdziwe supermoce! Odważne, pewne siebie, kobiece, nieugięte i silnie – to właśnie my. Dążymy do wolności oraz spełniania swoich marzeń i dzięki temu, jakie jesteśmy, pokonujemy...

26.65 zł

Cena za L : 3807.14zł

Dodaj do schowka

Opis

Każda z nas jest wyjątkowa – czas podkreślić to za pomocą stylizacji paznokci i pokazać światu, że drzemią w nas prawdziwe supermoce! Odważne, pewne siebie, kobiece, nieugięte i silnie – to właśnie my. Dążymy do wolności oraz spełniania swoich marzeń i dzięki temu, jakie jesteśmy, pokonujemy stojące na naszej drodze przeszkody. A teraz możemy to wszystko wyrazić za pomocą stylizacji paznokci! Odkryj nowe odcienie hybryd, które zostały stworzone z myślą właśnie o Tobie! Wykonaj manicure, wykorzystując butelkową zieleń Dream Life, zmysłową czerwień Hot Me lub złoty lakier Blinking Pleasure składający się z drobinek brokatu. To czas, aby podkreślić, że jesteśmy naprawdę niezwykłe!

Czerwień to kolor, którego nie może zabraknąć w Twojej kosmetyczce – w końcu to synonim kobiecości, odwagi i pewności siebie. Warto więc mieć chociaż jeden z takich odcieni, aby stworzyć elegancki, wyrafinowany manicure. Hybryda Hot Me sprawdzi się w tej roli fenomenalnie! To klasyczna, nasycona czerwień, która skradnie Twoje serce, kiedy tylko wykorzystasz ją do stworzenia swojej stylizacji. Chcesz podkreślić swój odważny charakter? Zrób to wykonując manicure za pomocą czerwieni Hot Me!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NEONAIL_UV Gel Polish Color lakier hybrydowy 8235-7 Hot Me 7.2 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903657826915