Neoprenowa opaska informacyjna id - jednorożec

  • Tublu
  • 5031863126816
Opaska informacyjna ID dla Twojego dziecka. Mimo, że każdy Rodzic pilnuje swojego Dziecka jak oka w głowie, niestety wystarczy chwila nieuwagi aby Dziecko się zagubiło. W chwili silnego stresu nawet starsze Dziecko może zapomnieć numeru telefonu do rodziców więc warto zaopatrzyć je w opaskę...

25.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Opaska informacyjna ID dla Twojego dziecka.

Mimo, że każdy Rodzic pilnuje swojego Dziecka jak oka w głowie, niestety wystarczy chwila nieuwagi aby Dziecko się zagubiło. W chwili silnego stresu nawet starsze Dziecko może zapomnieć numeru telefonu do rodziców więc warto zaopatrzyć je w opaskę informacyjną z danymi rodziców.

Dzięki opasce informacyjnej Twoje Dziecko w razie gdy się zgubi zawsze będzie miało przy sobie niezbędne informacje. W opasce znajduje się miejsce na włożenie karty z danymi kontaktowymi rodziców i informacjami medycznymi dziecka. W komplecie znajdują się dwie wodoodporne karty. Miękki i elastyczny pasek z neoprenu ułatwia zakładanie opaski i nie drażni skóry dziecka. Doskonała na małe i duże wyprawy, szkolne wycieczki i wakacyjne wyjazdy. Przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesięcy. Występuje w pięciu wzorach - biedronka, jednorożec, dinozaur, rybka Nemo, żółw.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Neoprenowa opaska informacyjna id - jednorożec

  • Producent: Tublu
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5031863126816
  • EAN: 5031863126816