NERF Alpha Strike Cobra RC-6 Hasbro

  • Hasbro
  • 5010993625819
  • 3 dni
Zacznij strzelać z miotaczami Alpha Strike od Nerf, marki numer jeden blasterów! Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z marką Nerf, wyrzutnie Alpha Strike to niesamowity sposób, aby wziąć udział w podnoszących adrenalinę bitwach Nerf i doświadczyć mocy i wydajności marki Nerf. Są łatwe w użyciu, więc...

41.05 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zacznij strzelać z miotaczami Alpha Strike od Nerf, marki numer jeden blasterów!

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z marką Nerf, wyrzutnie Alpha Strike to niesamowity sposób, aby wziąć udział w podnoszących adrenalinę bitwach Nerf i doświadczyć mocy i wydajności marki Nerf. Są łatwe w użyciu, więc początkujący gracze mogą szybko zacząć strzelać. A jeśli jesteś już fanem Nerf, te miotacze będą świetnymi dodatkami do Twojej kolekcji Nerf!

Ćwicz swoje umiejętności z 17-częściowym zestawem celowniczym Cobra RC-6. Blaster ma pojemność 6 strzałek, więc możesz wystrzelić 6 strzałek w rzędzie. Zniszcz 4 pół-cele lub połącz je razem, aby stworzyć 2 całe cele. Załaduj 6 strzałek do blastera, pociągnij uchwyt, aby zalać i naciśnij spust, aby wystrzelić 1 strzałkę. Zawiera 12 oficjalnych rzutek Nerf Elite, które zostały przetestowane i zatwierdzone pod względem wydajności i jakości oraz wykonane z pianki z elastycznymi, wydrążonymi końcówkami.

Nie wymaga baterii. Nerf i wszystkie powiązane właściwości są znakami towarowymi firmy Hasbro.

Zawiera: blaster, 12 rzutek i 4 pół-tarcze.

Wymiary opakowania: 22,5 x 50,5 x 6,5 cm

Wiek: 8+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - NERF Alpha Strike Cobra RC-6 Hasbro

  • Producent: Hasbro
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5010993625819
  • EAN: 5010993625819