Nescafe Gold Espresso Original Kawa rozpuszczalna 95 g

Nescafé Gold Espresso Original to idealna propozycja dla kawowych entuzjastów, miłośników smaku klasycznej czarnej kawy bez kompromisów. Nasze espresso powstaje w 100% z wyselekcjonowanych przez naszych baristów ziaren Arabiki, czemu zawdzięcza intensywny smak oraz niezwykły aromat. Całość wieńczy...

17.99 zł

-10%

19.99 zł

Cena za kg : 189.37zł

Dodaj do schowka

Opis

Nescafé Gold Espresso Original to idealna propozycja dla kawowych entuzjastów, miłośników smaku klasycznej czarnej kawy bez kompromisów. Nasze espresso powstaje w 100% z wyselekcjonowanych przez naszych baristów ziaren Arabiki, czemu zawdzięcza intensywny smak oraz niezwykły aromat. Całość wieńczy idealna crema – gęsta, delikatna kawowa pianka, nieodzowny atrybut prawdziwego espresso. Bogatszy, pełniejszy i głębszy smak espresso – dzięki Nescafé Gold Espresso Original możesz delektować się nim w zaciszu własnego domu przygotowując je w zaledwie parę chwil.

Nescafé Gold Espresso Original to:

  • intensywne i aromatyczne espresso stworzone w 100% z wyselekcjonowanych ziaren Arabiki
  • gęsta, delikatna kawowa pianka
  • idealna na Twoją chwilę przyjemności z kawą
  • ziarna pozyskiwane w 100% ze zrównoważonych upraw

Nescafé to ulubiona kawa Polaków. Od ponad 75 lat towarzyszy milionom ludzi na całym świecie o każdej porze dnia. Kawa Nescafé zdobyła Mount Everest, poleciała na księżyc z misją Apollo 11 i zrewolucjonizowała sposób picia kawy. Pierwsze puszki kawy Nescafé pojawiły się w sklepach 1 kwietnia 1938 r. To nie był prima-aprillisowy żart, tylko jak się okazało – prawdziwa rewolucja. Przez ponad 75 lat marka Nescafé zmieniała się i rozwijała się i wprowadziła wiele nowych doskonałych produktów, ale jedno pozostało niezmienne do dziś – doskonały smak i aromat!

Sposób przygotowania i przechowywania

Wsyp do filiżanki łyżeczkę kawy (1,8 g). Zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą (90 ml).

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-678 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nescafe Gold Espresso Original Kawa rozpuszczalna 95 g

  • Producent: Nescafe
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7613037066593
  • EAN: 7613037066593
  • Wymiary: 11.9 x 7.7 x 7.7 cm