Nestle Nan Optipro HA 2 Mleko modyfikowane dla niemowląt powyżej 6 miesiąca 800 g

Czy wiesz, że na podstawie 150 lat doświadczenia i wieloletnich badań nad mlekiem matki, Nestlé opracowało unikalną technologię otrzymywania białka Optipro? Wyniki badań wskazują, że białko to jeden z najważniejszych składników pożywienia. Jakość i ilość białka jaką dostarczasz teraz swojemu...

55.99 zł

-13%

63.99 zł

Cena za kg : 69.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Mleko Nestle Nan Optipro H.A.2 przeznaczone jest dla zdrowych niemowląt powyżej szóstego miesiąca życia.

Zanim przystąpi się do przyrządzania mleka, należy dokładnie umyć ręce, smoczek, butelkę i nakrętkę – tak, by nie pozostawić żadnych resztek mleka – a następnie wygotować przez 5 minut, wyjąć, przykryć ręcznikiem do czasu użycia. Wodę pitną doprowadzić do wrzenia i gotować przez 5 minut. Po wszystkim zostawić do czasu, aż osiągnie temperaturę 37°C; odmierzyć, zgodnie z tabelą karmienia, odpowiednią ilość płynu i wlać do wygotowanej butelki. Posługując się załączoną do opakowania miarką (odpowiednio wygotowaną i osuszoną) oraz tabelą karmienia, odmierzyć dokładnie odpowiednią liczbę płaskich miarek proszku, który należy wsypać do butelki. Następnie trzeba butelkę zakręcić i potrząsać nią do całkowitego rozpuszczenia się proszku.

Niedojedzone mleko należy wyrzucić. Nieprawidłowe przygotowanie produktu może zaszkodzić dziecku, każdorazowo należy przyrządzić tylko jedną porcję mleka.

Po każdym użyciu opakowanie należy dokładnie zamknąć, a zawartość zużyć w ciągu 3 tygodni po otwarciu opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym (w temperaturze 5-25°C) miejscu.

Produkt zawiera dużą ilość niezbędnych witamin A, D, E, K, C oraz witamin wchodzących w skład grupy B; jest także bogaty w składniki mineralne takie jak: kwas foliowy, sód, potas, chlor, wapń, magnez, fosfor, żelazo, miedź czy jod.

Opakowanie zawiera ilość proszku potrzebą do przyrządzenia 29 porcji o pojemności 200 ml.

Dane producenta/dystrybutora

Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nestle Nan Optipro HA 2 Mleko modyfikowane dla niemowląt powyżej 6 miesiąca 800 g

  • Producent: Nestle Nan Optipro
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7613037076974
  • EAN: 7613037076974
  • Wymiary: 16.8 x 13.2 x 13.2 cm