Nestle Nan Optipro HA 3 Mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 1 roku 800 g

Czy wiesz, że na podstawie 150 lat doświadczenia i wieloletnich badań nad mlekiem matki, Nestlé opracowało unikalną technologię otrzymywania białka Optipro? Wyniki badań wskazują, że białko to jeden z najważniejszych składników pożywienia. Jakość i ilość białka jaką dostarczasz teraz swojemu...

55.99 zł

-13%

63.99 zł

Cena za kg : 69.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Zapewnianie dziecku odpowiednich posiłków najwyższej jakości to jeden z przejawów troski o jego prawidłowy rozwój. W przypadku dzieci, które nie są już karmione piersią, znakomitym rozwiązaniem jest mleko modyfikowane. Produkt marki Nestle zawiera specjalne białko Optipro, aktywne kultury bakterii oraz witaminy i składniki mineralne.

Doskonale sprawdzi się jako:

  • deser,
  • kolacja,
  • pożywne śniadanie.

Mleko modyfikowane stanowi podstawę wielu posiłków i jeden z podstawowych elementów zdrowej i zbilansowanej diety. Stworzono je z myślą o dzieciach, które ukończyły pierwszy rok życia - jego celem jest zapewnienie niezbędnych wartości odżywczych i witamin. To bardzo dobry zamiennik naturalnego mleka matki.

Przyrządzanie mleka do spożycia rozpoczynamy od starannego umycia rąk i wygotowania kubka. Doprowadzamy wodę do wrzenia i zostawiamy do przestygnięcia, następnie odmierzamy jej odpowiednią ilość, zgodną z tabelą karmienia, i wlewamy do kubka, pilnując, by temperatura płynu wynosiła 37°C. Wciąż korzystając z tabeli karmienia, tym razem odmierzamy ilość mleka w proszku i wsypujemy do kubka. Potrząsamy, aż do rozpuszczenia proszku i powstania jednolitej masy. Mleko modyfikowane w proszku NAN OPTIPRO H.A. 3 marki Nestle dostępne jest w standardowym opakowaniu o pojemności 800 g.

Nestle S.A. to przedsiębiorstwo o wypracowanej renomie, prowadzące globalną działalność już od 1866 roku. Na przestrzeni lat stało się prawdziwym liderem w branży spożywczej, gruntując pozycję najważniejszego obecnie producenta wód mineralnych, kawy rozpuszczalnej, lodów i odżywek dla dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nestle Nan Optipro HA 3 Mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 1 roku 800 g

  • Producent: Nestle Nan Optipro
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7613037076707
  • EAN: 7613037076707
  • Wymiary: 16.8 x 13.2 x 13.2 cm