NeutroPlus Hipoalergiczne kapsułki do prania trzykomorowe, do kolorów 22 szt.

Clever NeutroPlus - Neutralne trzykomorowe kapsułki do prania kolorów Kapsułki Clever NeutroplusColor to przede wszystkim precyzyjnie odmierzone dozowanie gwarantujące skuteczny i wydajny proces prania. Kapsułki do prania Clever Neutroplus to skuteczny, wydajny i przede wszystkim wygodny w...
27,38

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł

Opis

Clever NeutroPlus - Neutralne trzykomorowe kapsułki do prania kolorów

Kapsułki Clever NeutroplusColor to przede wszystkim precyzyjnie odmierzone dozowanie gwarantujące skuteczny i wydajny proces prania. Kapsułki do prania Clever Neutroplus to skuteczny, wydajny i przede wszystkim wygodny w użytkowaniu środek piorący. Ich doskonała formuła jest naturalnie neutralna zarówno dla środowiska, jak i skóry. Czyni z niego produkt ekologiczny, jak i hipoalergiczny. To właśnie Linia Clever Neutroplus jest odpowiedzią na potrzeby ponad 30% konsumentów, którzy według przeprowadzonych badań konsumenckich mają problem z alergią. Jego specjalnie skonstruowana formuła NEUTROPLUS© czyni go w pełni skutecznym środkiem piorącym bezwzględnym w praniu, ale bezpiecznym dla skóry i środowiska.

Dlaczego właśnie NeutroPlus?

Wyposażony został w cały arsenał zalet, które zmieniają myślenie na temat tej kategorii produktów. To nie jest zwyczajny produkt piorący, choć jego podstawową funkcją jest właśnie pranie kolorowych ubrań, nawet w niskich temperaturach. Dzięki nowoczesnej technologii produkt ten pozbawiony jest całkowicie alergenów, czyli wszelkich uczulających substancji ukrytych zarówno w zapachu, jak i w enzymach. Nie posiada w swoim składzie także uczulających barwników.

Przetestowane i bezpieczne kapsułki do prania

Testowane dermatologicznie, mogą być bezpiecznie stosowane przez osoby o skórze wyjątkowo wrażliwej i skłonnej do podrażnień. W 100% bezpieczne dla dzieci. Są jeszcze bardziej skoncentrowane, co zapewnia niższe dozowanie, oszczędzając tym samym surowce naturalne, wodę i energię. Posiadają certyfikat ECOLABEL – znak ekologiczności, który został ustanowiony przez Komisję Europejską w 1992 roku i jest głównym europejskim wyróżnieniem przyznawanym wyrobom spełniającym wyższe normy środowiskowe. Ulegają szybkiej i bezwzględnej biodegradacji zgodnie z rygorystycznymi normami Unii Europejskiej (OECD 301F) i jest rekomendowany do gospodarstw posiadających przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Tworzymy innowacje dla Was

Jako Clovin naszą misją jest tworzenie produktów, które będą docierały do wyjątkowych potrzeb konsumentów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i poznaj nową jakość!

Szczegóły - NeutroPlus Hipoalergiczne kapsułki do prania trzykomorowe, do kolorów 22 szt.

  • Producent: NeutroPlus
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900308779774
  • EAN: 5900308779774
  • Wymiary: 26.5 x 17.5 x 7 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>