New Close-up B1. Workbook

New Close Up to nowe wydanie bestsellerowego kursu na poziomach A2, B1, B1+, B2, B2+ (poziomy C1 i C2 dostępne są w dotychczasowych wersjach). Tytuł łączy w sobie angażującą, młodzieżową tematykę, solidne przygotowanie egzaminacyjne, autentyczne materiały National Geographic oraz nowoczesną pracę...
95,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 69,99 zł

Opis

New Close Up to nowe wydanie bestsellerowego kursu na poziomach A2, B1, B1+, B2, B2+ (poziomy C1 i C2 dostępne są w dotychczasowych wersjach). Tytuł łączy w sobie angażującą, młodzieżową tematykę, solidne przygotowanie egzaminacyjne, autentyczne materiały National Geographic oraz nowoczesną pracę online w doskonałych proporcjach. New Close Up to nie tylko nabywanie umiejętności językowych oraz wiedzy ogólnej, ale też trening kompetencji XXI wieku i przekaz uniwersalnych wartości National Geographic.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "New Close-up B1. Workbook"?
Autorem tytułu jest Katherine Stannett.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności zaangażowania w proces katalogowania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "New Close-up B1. Workbook"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej "New Close-up".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


W jakiej oprawie jest książka?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zabrać ze sobą.


Jaka jest data wydania "New Close-up B1. Workbook"?
Ten podręcznik został wydany w 2022 r. Zawierając najnowsze informacje, podręcznik staje się atrakcyjniejszy dla uczniów, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - New Close-up B1. Workbook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również