New English Adventure Starter. Class CD

New English Adventure Starter to idealny kurs dla zerówek, przeznaczony dla licznych grup zróżnicowanych wiekowo (5- i 6-latki) nie zawierający jeszcze pisania ani czytania. Ilość i typ ćwiczeń jest odpowiednio dostosowana do możliwości dzieci w tym wieku, a liczne piosenki i rymowanki oraz...
67,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 57,62 zł

Opis

New English Adventure Starter to idealny kurs dla zerówek, przeznaczony dla licznych grup zróżnicowanych wiekowo (5- i 6-latki) nie zawierający jeszcze pisania ani czytania. Ilość i typ ćwiczeń jest odpowiednio dostosowana do możliwości dzieci w tym wieku, a liczne piosenki i rymowanki oraz ulubieni bohaterowie Disneya pomagają w przyjemny sposób zapamiętać materiał.

FAQ

Sprawdź FAQ

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "New English Adventure Starter. Class CD"?
Tytuł jest częścią serii New English Adventure.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - New English Adventure Starter. Class CD

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>