New Exam Connections. Starter 1. Student's Book 2w1 Outlet

Podręcznik przeznaczony do kształcenia ogólnego do nauczania języka angielskiego w gimnazjum. Numer dopuszczenia: 259/1/2011/z1. 2 w 1 podręcznik i kod do ćwiczeń online.
46,75 * 93,49 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 46,75 zł

Opis

Podręcznik przeznaczony do kształcenia ogólnego do nauczania języka angielskiego w gimnazjum. Numer dopuszczenia: 259/1/2011/z1. 2 w 1 podręcznik i kod do ćwiczeń online.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "New Exam Connections. Starter 1. Student's Book 2w1"?
Joanna Spencer-Kępczyńska, Dariusz Kętla, Diana Pye są autorami tego tytułu.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Ile stron ma ta pozycja?
New Exam Connections. Starter 1. Student's Book 2w1 składa się z 152 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "New Exam Connections. Starter 1. Student's Book 2w1"?
Tytuł należy do serii New Exam Connections.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - New Exam Connections. Starter 1. Student's Book 2w1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>