New Opportunities PL Beginner. Matura Powerbook Outlet

  • 978140583294633
  • 72 godziny + czas dostawy
Kurs przygotowujący do matury, który podbił serca nauczycieli i uczniów polskich szkół ponadgimnazjalnych. NEW Opportunities jest dostępny na pięciu poziomach zaawansowania, dzięki czemu idealnie sprawdza się w każdej szkole ponadgimnazjalnej.Kurs dotyka spraw ważnych dla nastolatków, poszerza...
15,05 * 30,10 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,05 zł

Opis

Kurs przygotowujący do matury, który podbił serca nauczycieli i uczniów polskich szkół ponadgimnazjalnych. NEW Opportunities jest dostępny na pięciu poziomach zaawansowania, dzięki czemu idealnie sprawdza się w każdej szkole ponadgimnazjalnej.

Kurs dotyka spraw ważnych dla nastolatków, poszerza wiedzę ogólną o świecie, o interesujących dziedzinach życia oraz o kulturze krajów anglojęzycznych. Dzięki połączeniu sprawdzonej metodyki, solidnych podstaw gramatyki i nauki autentycznej komunikacji kurs NEW Opportunities jest idealnym podręcznikiem dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Szczegóły - New Opportunities PL Beginner. Matura Powerbook

  • EAN: 978140583294633
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978140583294633

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>