New Password B1+. Student's Book i Workbook + S's App

New Password B1+. Student's Book Podręcznik New Password B1+ to komponent nowego wydania serii przygotowującej do zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku. Atuty serii New Password: New Password zawiera szereg rozwiązań rozwijających kompetencje maturalne uczniów, np....
166,98 * 187,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 153,69 zł

Opis

New Password B1+. Student's Book

Podręcznik New Password B1+ to komponent nowego wydania serii przygotowującej do zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku. Atuty serii New Password: New Password zawiera szereg rozwiązań rozwijających kompetencje maturalne uczniów, np. dwustronicową powtórkę w formacie maturalnym po każdym rozdziale, powtórki kumulatywne Test Practice oraz Kompendium maturalne w Zeszycie ćwiczeń.

W dwóch najwyższych poziomach uczniowie znajdą także zadania wspierające przygotowanie do matury dwujęzycznej. Serię New Password, tak jak jej wcześniejsze wydania, wyróżnia jakość, bogactwo i różnorodność treści zapewniających motywację do nauki języka angielskiego i aktywny udział uczniów w zajęciach. Podręczniki wykorzystują różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia).

Natomiast zadania Challenge! wprowadzają i sprawdzają znajomość bardziej zaawansowanych zagadnień językowych. Niezastąpionym wsparciem w nauce jest także praktyczny Zeszyt ćwiczeń dostępny z cyfrową wersją gratis.

Zeszyt ćwiczeń zawiera m.in. Kompendium gramatyczne z dodatkowymi zadaniami utrwalającymi wprowadzone struktury, wyjątkowe Kompendium maturalne oraz karty pracy do trzech rodzajów filmów wideo, które można szybko odtworzyć na telefonie dzięki kodom QR. Co wyróżnia kurs? Kompleksowe przygotowanie do nowej matury na obu poziomach dzięki m.in. dwóm stronom powtórki w formacie maturalnym po każdym rozdziale, Kompendium maturalnemu w Zeszycie ćwiczeń czy Use of English Practice Book for Matura. W poziomach B2+/C1 i C1/C2 uczniowie znajdą także zadania do matury dwujęzycznej.

Sekcje Critical Thinking rozwijające umiejętność krytycznego myślenia w oparciu o materiały wideo. Cenione Kompendium gramatyczne, zawierające dodatkowe zadania utrwalające struktury gramatyczne ? dostępne jako część Zeszytu ćwiczeń.

Duży nacisk kładziony na rozwój znajomości środków językowych, które są utrwalane m.in. za pomocą osobnych lekcji English in Use w każdym rozdziale (zarówno w Książce ucznia, jak i Zeszycie ćwiczeń!).

Dodatkowym wsparciem jest także Use of English Practice Book for Matura dostępny w materiałach dla nauczyciela. Szeroka obudowa cyfrowa dla ucznia i nauczyciela obejmująca m.in. praktyczne aplikacje oraz nagrania wideo. Książka nauczyciela dzięki której nauczyciel będzie miał w zasięgu ręki niezbędne materiały do pracy.


New Password B1+. Workbook + S's App

Ćwiczenia New Password B1+ odpowiadają podręcznikowi New Password B1+ i przygotowują do zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku.

W serii New Password znajduje się szeroki zakres zadań, które zostały napisane z myślą o nowym egzaminie maturalnym. Materiał zawiera typy zadań, które pojawiły się w opublikowanym w Informatorze do egzaminu maturalnego z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023, m.in. zadania:

 • otwarte na mediację w języku angielskim (w oparciu o kilka tekstów) oraz otwarte na mediację w języku polskim,
 • na gramatykalizację, transformacje i słowotwórstwo (także pod kątem poziomu podstawowego),
 • wymagające uzupełniania luk w zdaniach i w streszczeniu w języku angielskim.

Autorki serii, Marta Rosińska i Lynda Edwards, stworzyły także wcześniejsze bestsellerowe serie wydawnictwa: Password oraz Password Reset.

Zmieniona matura z języka angielskiego od 2023 roku to zdecydowanie nowe wyzwanie dla uczniów szkół średnich:

 • dłuższe i trudniejsze teksty do czytania i słuchania,
 • bogatsze słownictwo,
 • szereg nowych (mikro)umiejętności wyższego rzędu,
 • więcej zadań: otwartych oraz głębokiego przetwarzania informacji językowej,
 • wprowadzenie progu zdawalności.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "New Password B1+. Student's Book i Workbook + S's App"?
Autorami tytułu są Marta Rosińska, Lynda Edwards.
Ci autorzy są niezwykle płodni! Posiadamy ogromną kolekcję ich podręczników. To ewenement w polskiej skali! Grono autorów, którzy opublikowali ponad 15 książek jest dość niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki . Pisanie podręczników wymaga bowiem, poza znajomością dziedziny, również umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników powinni znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów będących na różnych poziomach edukacyjnych.

Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
1131/2/2022 jest nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Posiadanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik został określony numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany pod kątem zgodności z ramą programową.


Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
 • Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
 • Zwróć uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autora, wydawnictwa.
 • Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na stronie oglądanego produktu.Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rok wydania tego podręcznika to 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą mieć pewność, że czerpią wiedzę z najnowszych podręczników.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - New Password B1+. Student's Book i Workbook + S's App

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>