New Password B1+. Student's Book

Podręcznik New Password B1+ to komponent nowego wydania serii przygotowującej do zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku. Atuty serii New Password: New Password zawiera szereg rozwiązań rozwijających kompetencje maturalne uczniów, np. dwustronicową powtórkę w formacie...
99,99 * 112,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 96,98 zł

Opis

Podręcznik New Password B1+ to komponent nowego wydania serii przygotowującej do zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku. Atuty serii New Password: New Password zawiera szereg rozwiązań rozwijających kompetencje maturalne uczniów, np. dwustronicową powtórkę w formacie maturalnym po każdym rozdziale, powtórki kumulatywne Test Practice oraz Kompendium maturalne w Zeszycie ćwiczeń.

W dwóch najwyższych poziomach uczniowie znajdą także zadania wspierające przygotowanie do matury dwujęzycznej. Serię New Password, tak jak jej wcześniejsze wydania, wyróżnia jakość, bogactwo i różnorodność treści zapewniających motywację do nauki języka angielskiego i aktywny udział uczniów w zajęciach. Podręczniki wykorzystują różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia).

Natomiast zadania Challenge! wprowadzają i sprawdzają znajomość bardziej zaawansowanych zagadnień językowych. Niezastąpionym wsparciem w nauce jest także praktyczny Zeszyt ćwiczeń dostępny z cyfrową wersją gratis.

Zeszyt ćwiczeń zawiera m.in. Kompendium gramatyczne z dodatkowymi zadaniami utrwalającymi wprowadzone struktury, wyjątkowe Kompendium maturalne oraz karty pracy do trzech rodzajów filmów wideo, które można szybko odtworzyć na telefonie dzięki kodom QR. Co wyróżnia kurs? Kompleksowe przygotowanie do nowej matury na obu poziomach dzięki m.in. dwóm stronom powtórki w formacie maturalnym po każdym rozdziale, Kompendium maturalnemu w Zeszycie ćwiczeń czy Use of English Practice Book for Matura. W poziomach B2+/C1 i C1/C2 uczniowie znajdą także zadania do matury dwujęzycznej.

Sekcje Critical Thinking rozwijające umiejętność krytycznego myślenia w oparciu o materiały wideo. Cenione Kompendium gramatyczne, zawierające dodatkowe zadania utrwalające struktury gramatyczne ? dostępne jako część Zeszytu ćwiczeń.

Duży nacisk kładziony na rozwój znajomości środków językowych, które są utrwalane m.in. za pomocą osobnych lekcji English in Use w każdym rozdziale (zarówno w Książce ucznia, jak i Zeszycie ćwiczeń!).

Dodatkowym wsparciem jest także Use of English Practice Book for Matura dostępny w materiałach dla nauczyciela. Szeroka obudowa cyfrowa dla ucznia i nauczyciela obejmująca m.in. praktyczne aplikacje oraz nagrania wideo. Książka nauczyciela dzięki której nauczyciel będzie miał w zasięgu ręki niezbędne materiały do pracy.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "New Password B1+. Student's Book"?
Autorami tytułu są Marta Rosińska, Lynda Edwards.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego?
Numer dopuszczenia MEN podręcznika to 1131/2/2022. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wbrew obiegowej opinii termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik został oznaczony numerem dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.

 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.

 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zapakować do szkolnego plecaka.

 
Jaka jest data wydania "New Password B1+. Student's Book"?
Rokiem wydania tego podręcznika jest 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą czuć, że czerpią wiedzę z najnowszych książek.

 
Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas LO 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.
 

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.

 

Szczegóły - New Password B1+. Student's Book

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>