New Password B2. Student`s Book i Workbook + S's App

New Password B2. Student`s Book Podręcznik New Password B2 to komponent nowego wydania serii przygotowującej do zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku. W podręcznikach serii New Password znajduje się szeroki zakres zadań, które zostały napisane z myślą o nowym egzaminie...
166,98 * 187,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 155,90 zł

Opis

New Password B2. Student`s Book

Podręcznik New Password B2 to komponent nowego wydania serii przygotowującej do zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku. W podręcznikach serii New Password znajduje się szeroki zakres zadań, które zostały napisane z myślą o nowym egzaminie maturalnym. Materiał serii zawiera typy zadań, które pojawiły się w opublikowanym w Informatorze do egzaminu maturalnego z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023, m.in. zadania: otwarte na mediację w języku angielskim (w oparciu o kilka tekstów) oraz otwarte na mediację w języku polskim, na gramatykalizację, transformacje i słowotwórstwo (także pod kątem poziomu podstawowego), wymagające uzupełniania luk w zdaniach i w streszczeniu w języku angielskim. Autorki serii, Marta Rosińska i Lynda Edwards, stworzyły także wcześniejsze bestsellerowe serie wydawnictwa: Password oraz Password Reset. Zmieniona matura z języka angielskiego od 2023 roku to zdecydowanie nowe wyzwanie dla uczniów szkół średnich: dłuższe i trudniejsze teksty do czytania i słuchania, bogatsze słownictwo, szereg nowych (mikro)umiejętności wyższego rzędu, więcej zadań: otwartych oraz głębokiego przetwarzania informacji językowej, wprowadzenie progu zdawalności.


New Password B2. Workbook + S's App

Ćwiczenia New Password B2 odpowiadają podręcznikowi New Password B2 i stanowią komponent nowego wydania serii przygotowującej do  zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku.

W serii New Password znajduje się  szeroki zakres zadań, które zostały napisane z myślą o nowym egzaminie maturalnym. Materiał zawiera typy zadań, które pojawiły się w opublikowanym w Informatorze do egzaminu maturalnego z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023, m.in. zadania:

  • na  gramatykalizację, transformacje i słowotwórstwo  (także pod kątem poziomu podstawowego),
  • otwarte na  mediację w języku angielskim  (w oparciu o kilka tekstów) oraz otwarte na  mediację w języku polskim,
  • wymagające  uzupełniania luk  w zdaniach i w streszczeniu w języku angielskim.

Autorki serii, Marta Rosińska i Lynda Edwards, stworzyły także wcześniejsze  bestsellerowe serie wydawnictwa: Password oraz Password Reset.

Zmieniona matura z języka angielskiego od 2023 roku to zdecydowanie  nowe wyzwanie dla uczniów  szkół średnich:

  • dłuższe i trudniejsze teksty  do czytania i słuchania,
  • bogatsze słownictwo,
  • szereg nowych (mikro)umiejętności  wyższego rzędu,
  • więcej zadań: otwartych oraz głębokiego przetwarzania informacji językowej,
  • wprowadzenie  progu zdawalności.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "New Password B2. Student`s Book i Workbook + S's App"?
Marta Rosińska, Lynda Edwards, Gregory J. Manin są autorami tej książki.
Mamy szeroki wybór podręczników napisanych przez tych autorów. Niewielka liczba autorów publikuje powyżej 10 książek w swojej karierze. Wybrany autor należy do elity, która zbliża się do tego rekordu. Wskazuje to na niezwykłe zaangażowanie w edukację. Wachlarz tytułów dowodzi szerokiej wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Autorzy podręczników często stają się autorami wielu książek, ponieważ ich prace są dobrze przyjmowane przez nauczycieli i uczniów, co prowadzi do zapotrzebowania na więcej materiałów od tego samego autora.

Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik?
1131/3/2022 jest nr dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Numer MEN, czyli rozwijając skrót: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "New Password B2. Student`s Book i Workbook + S's App" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień nadania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został zweryfikowany pod kątem zgodności z programem nauczania.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Kiedy wydano tę publikację?
Ten podręcznik został wydany w 2022 r. Posiadając najnowsze informacje, podręcznik staje się bardziej atrakcyjny dla uczniów, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka lub torby.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - New Password B2. Student`s Book i Workbook + S's App

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>