New Password B2. Student`s Book

Podręcznik New Password B2 to komponent nowego wydania serii przygotowującej do zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku. W podręcznikach serii New Password znajduje się szeroki zakres zadań, które zostały napisane z myślą o nowym egzaminie maturalnym. Materiał serii...
98,67 * 112,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 93,98 zł

Opis

Podręcznik New Password B2 to komponent nowego wydania serii przygotowującej do zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku. W podręcznikach serii New Password znajduje się szeroki zakres zadań, które zostały napisane z myślą o nowym egzaminie maturalnym. Materiał serii zawiera typy zadań, które pojawiły się w opublikowanym w Informatorze do egzaminu maturalnego z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023, m.in. zadania: otwarte na mediację w języku angielskim (w oparciu o kilka tekstów) oraz otwarte na mediację w języku polskim, na gramatykalizację, transformacje i słowotwórstwo (także pod kątem poziomu podstawowego), wymagające uzupełniania luk w zdaniach i w streszczeniu w języku angielskim. Autorki serii, Marta Rosińska i Lynda Edwards, stworzyły także wcześniejsze bestsellerowe serie wydawnictwa: Password oraz Password Reset. Zmieniona matura z języka angielskiego od 2023 roku to zdecydowanie nowe wyzwanie dla uczniów szkół średnich: dłuższe i trudniejsze teksty do czytania i słuchania, bogatsze słownictwo, szereg nowych (mikro)umiejętności wyższego rzędu, więcej zadań: otwartych oraz głębokiego przetwarzania informacji językowej, wprowadzenie progu zdawalności.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "New Password B2. Student`s Book"?
Autorami książki są Marta Rosińska, Lynda Edwards, Gregory J. Manin.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje ten podręcznik?
1131/3/2022 jest numerem dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Co do zasady termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany w kwestii zgodności z programem nauki.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
  • Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zwróć uwagę na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
  • Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.W którym roku został wydany "New Password B2. Student`s Book"?
Ta pozycja została wydana w 2022 roku. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni mieć pewność, że korzystają z najnowszych podręczników.


W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - New Password B2. Student`s Book

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>