New Sparks Starter. Class Book

Kurs New Sparks Plus został napisany zgodnie z nową podstawą programową. Podręcznik idealnie harmonizuje z programem nauczania przedszkolnego (Starter) oraz edukacji wczesnoszkolnej (1-3). Zapewnia komfortowo płynne przejście od nauczania przedszkolnego do nauczania początkowego w pierwszej klasie....
42,86 * 45,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,95 zł

Opis

Kurs New Sparks Plus został napisany zgodnie z nową podstawą programową. Podręcznik idealnie harmonizuje z programem nauczania przedszkolnego (Starter) oraz edukacji wczesnoszkolnej (1-3).

Zapewnia komfortowo płynne przejście od nauczania przedszkolnego do nauczania początkowego w pierwszej klasie.

Mądra zabawa z magiczną Zabadellą i Leśnymi Przyjaciółmi:

  • dwa rodzaje historyjek obrazkowych – jedna magiczna, trafiająca w gusta dziewczynek, druga przygodowa, którą lubią chłopcy,?
  • piosenki i rymowanki ułatwiające dzieciom zapamiętanie najważniejszych słów i zwrotów,
  • gry i ćwiczenia ruchowe i manualne rozwijające dzieci wszechstronnie.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "New Sparks Starter. Class Book"?
Magdalena Szpotowicz, Małgorzata Szulc-Kurpaska są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas Przedszkole 6-latki. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "New Sparks Starter. Class Book"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej "NEW SPARKS".
Wzorem pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


W którym roku został wydany "New Sparks Starter. Class Book"?
Rok wydania tej publikacji to 2010. Podręcznik "New Sparks Starter. Class Book" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - New Sparks Starter. Class Book

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>