Nie jesteś chory, jesteś spragniony!

  • 9788395615849
  • 1 dzień + czas dostawy
Ci nieliczni, którzy trafią na to opracowanie, lub inne książki dr Batmanghelidja po ich przeczytaniu i zapoznaniu się z prezentowanymi informacjami dotyczącymi mechanizmów dystrybucji oraz prawdziwymi funkcjami wody w organizmie, już nigdy nie dopuszczą do wewnętrznego odwodnienia, wiedząc jak...

51.33 zł

-13%

59.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

To, że ciało składa się w 70% z wody (mózg w 85%) to oczywistość, o której słyszeli prawie wszyscy. Również prawie wszyscy zdają sobie sprawę, że bez żadnych płynów człowiek jest w stanie przeżyć zaledwie kilka dni. Dziwnym trafem na co dzień nie łączymy tych faktów z możliwością nieprawidłowego nawodnienia organizmu, a co za tym idzie różnymi chorobami cywilizacyjnymi, które są z tym bezpośrednio powiązane. W swojej nieświadomości pozwalamy się leczyć chemicznymi farmaceutykami, które zaledwie usuwają objawy naszych schorzeń, ale nie leczą ich podstawowej przyczyny, którą w większości przypadków jest nieprawidłowa ilość wody w komórkach.

Ci nieliczni, którzy trafią na to opracowanie, lub inne książki dr Batmanghelidja po ich przeczytaniu i zapoznaniu się z prezentowanymi informacjami dotyczącymi mechanizmów dystrybucji oraz prawdziwymi funkcjami wody w organizmie, już nigdy nie dopuszczą do wewnętrznego odwodnienia, wiedząc jak zgubne skutki się z tym wiążą.

W książce przeczytacie m.in.:

  • Czym jest wolna woda i dlaczego musi być regularnie dostarczana przez cały dzień każdego dnia.
  • Dlaczego oczekiwanie na uczucie pragnienia, żeby się napić jest czymś zupełnie nieprawidłowym i pozbawionym podstaw naukowych.
  • Czy jakiekolwiek inne płyny są w stanie zastąpić zwykłą czystą wodę.
  • Dlaczego hydroelektryczność to preferowane źródło energii dla wszystkich funkcji organizmu.
  • Dlaczego wszelkiego rodzaju bóle, miażdżyca tętnic, alergie, wrzody żołądka, nadciśnienie, cukrzyca, depresja, otyłość, nowotwory oraz dziesiątki innych schorzeń są zależne od ilości dostarczanej do organizmu wody i jak odwrócić toczące się procesy chorobowe.
  • Jaka jest rola soli w organizmie i dlaczego jej odpowiednia ilość musi towarzyszyć prawidłowemu nawodnieniu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nie jesteś chory, jesteś spragniony!