Nie śmiej się travel ALEX

  • 5906018019711
  • 1 dzień + czas dostawy
Rodzinna gra planszowa, w której co chwila wybuchają salwy śmiechu. Kłopot w tym, że aby zdobyć przewagę nad rywalami, trzeba jaknajdłużej zachować powagę.Gra polega na pokazywaniu haseł podanych na kartach, ale w taki sposób, aby rozśmieszyć współgraczy. Wszystkie chwyty są dozwolone.Możemy...

41.55 zł

-21%

52.70 zł

Dodaj do schowka

Opis


Rodzinna gra planszowa, w której co chwila wybuchają salwy śmiechu. Kłopot w tym, że aby zdobyć przewagę nad rywalami, trzeba jaknajdłużej zachować powagę.

Gra polega na pokazywaniu haseł podanych na kartach, ale w taki sposób, aby rozśmieszyć współgraczy. Wszystkie chwyty są dozwolone.Możemy śpiewać, skakać, odgrywać scenki, używać rekwizytów. Salwy śmiechu gwarantowane.

Wygodne opakowanie pozwala na łatwe zabranie gry ze sobą w podróż, do przyjaciół, na wycieczkę, na piknik, czy do lekarza aby umilić dziecku długie oczekiwanie w kolejce.

Zawartość opakowania:
Plansza do gry – 1 sztuka , Kolorowa kostka – 1 sztuka, Karty haseł – 110 sztuk, Pionki – 8 sztuk., Klepsydra – 1 sztuka., Kamień celtycki – 1 sztuka., Nos klauna – 1 sztuka., Instrukcja.

Wiek graczy od: 8 lat
Liczba graczy: 3-12
Liczba elementów: 128

Szczegóły - Nie śmiej się travel ALEX

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt