Niedźwiadek chce pomagać. Niedźwiadek. Tom 2

Niedźwiadek i jeżyk wybierają się nad jezioro. Planowali tę wycieczkę od dawna i bardzo się na nią cieszą. Droga jest długa i jeżyk coraz bardziej się męczy, dlatego niedźwiadek oferuje mu pomoc. I wtedy dla niego samego wędrówka też staje się trudniejsza. To ciepła opowieść o tym, że pomaganie,...
22,44 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,70 zł

Opis

Niedźwiadek i jeżyk wybierają się nad jezioro. Planowali tę wycieczkę od dawna i bardzo się na nią cieszą. Droga jest długa i jeżyk coraz bardziej się męczy, dlatego niedźwiadek oferuje mu pomoc. I wtedy dla niego samego wędrówka też staje się trudniejsza.

To ciepła opowieść o tym, że pomaganie, choć czasami niełatwe, może uszczęśliwić dwoje przyjaciół.

Monika Kamińska, Agnieszka Wajda jest autorem książki "Niedźwiadek chce pomagać. Niedźwiadek. Tom 2".

"Niedźwiadek chce pomagać. Niedźwiadek. Tom 2" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to dobry sposób na to, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 4 do 6 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania pytań.
  • Ładne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - kup dla niego też kolejne części z cyklu "Niedźwiadek".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Niedźwiadek chce pomagać. Niedźwiadek. Tom 2" opublikowało Wydawnictwo Dwukropek. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.