Niedźwiadek Marceli

Niedźwiadek Marceli to humorystyczne, wierszowane opowiadanie z morałem dla najmłodszych. Urody dodają jej piękne ilustracje. Jest też i pewna nowość - książeczkę można pogłaskać, bo okładka ozdobiona jest... miękkim futerkiem! Tekturowe strony są stworzone specjalnie dla naszych najmłodszych...
13,47 * 14,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,57 zł

Opis

Niedźwiadek Marceli to humorystyczne, wierszowane opowiadanie z morałem dla najmłodszych.

Urody dodają jej piękne ilustracje. Jest też i pewna nowość - książeczkę można pogłaskać, bo okładka ozdobiona jest... miękkim futerkiem!

Tekturowe strony są stworzone specjalnie dla naszych najmłodszych czytelników, którzy z łatwością będą mogli przewracać je i cieszyć się barwnymi ilustracjami.

Dorotka Kozioł jest autorem tytułu "Niedźwiadek Marceli".

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Niedźwiadek Marceli". Krótka forma to doskonały sposób na to, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość: 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Niedźwiadek Marceli" opublikowało Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz również inne publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.