Niedźwiadek szuka przyjaciół. Tom 1

Piękna książka obrazkowa o sile bezinteresownej przyjaźni. Niedźwiedź jest postrachem całego lasu – wszyscy się go boją, bo jest głośny i niezdarny. Jedynie jeżyk dostrzega w nim miłego i dobrodusznego niedźwiadka, a nie groźną bestię i ofiarowuje mu swoją przyjaźń.
25,59 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,69 zł

Opis

Piękna książka obrazkowa o sile bezinteresownej przyjaźni. Niedźwiedź jest postrachem całego lasu – wszyscy się go boją, bo jest głośny i niezdarny. Jedynie jeżyk dostrzega w nim miłego i dobrodusznego niedźwiadka, a nie groźną bestię i ofiarowuje mu swoją przyjaźń.

Monika Kamińska jest autorem tytułu "Niedźwiadek szuka przyjaciół. Tom 1".

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Niedźwiadek szuka przyjaciół. Tom 1". Wybór krótkich historii to doskonały pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź też kolejne części z cyklu "Niedźwiadek".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Niedźwiadek szuka przyjaciół. Tom 1" udostępniło Wydawnictwo Dwukropek. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to zobacz też inne publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - Niedźwiadek szuka przyjaciół. Tom 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>