Niegrzeczna miłość Outlet

Jeśli z pudełka czekoladek wybierasz tylko te z dużą dawką chili, mamy dla ciebie zestaw, którym będziesz mogła rozkoszować się w całości – dziesięć pikantnych opowiadań niegrzecznych autorek i autorów! Tajemniczy nieznajomi, niespodziewane spotkania, gorące pocałunki, namiętności warte grzechu i...
17,16 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,34 zł

Opis

Jeśli z pudełka czekoladek wybierasz tylko te z dużą dawką chili, mamy dla ciebie zestaw, którym będziesz mogła rozkoszować się w całości – dziesięć pikantnych opowiadań niegrzecznych autorek i autorów!

Tajemniczy nieznajomi, niespodziewane spotkania, gorące pocałunki, namiętności warte grzechu i ekscytujące prezenty. Uważaj, w środku zawarta jest dawka emocji większa niż na najbardziej wyczekiwanej randce!

Nie musisz czekać na specjalną okazję, by zafundować sobie prezent, ale kolejna niegrzeczna antologia to doskonały pretekst, aby ze sprawianiem sobie przyjemności nie zwlekać ani chwili dłużej!


Fragment książki

Wstałam zlana potem. Przez moje ciało wciąż przebiegały rozkoszne dreszcze. Znowu ten sen. Znowu śniłam o NIM. Nigdy nie widziałam go w rzeczywistości, nie wiedziałam nawet, czy istnieje, a coraz częściej odwiedzał mnie w snach. Zwariuję kiedyś. Te sny były takie niegrzeczne, a jednocześnie tak realne, że niemal namacalne. Mój kochanek to przystojny Latynos, który hipnotyzował mnie spojrzeniem i obezwładniał dotykiem. Pierwszy raz we śnie widziałam i czułam kogoś tak wyraźnie. Opalone, wyrzeźbione ciało, krótko przystrzyżone czarne włosy, ciemne, czekoladowe oczy, kilkudniowy zarost i te seksowne dołeczki, gdy się uśmiechał. Może lepiej dla niego, że nie istniał, bo nie mógłby się opędzić od dziewczyn. Moja przyjaciół-ka Kira oczywiście śmiała się ze mnie i twierdziła, że to z braku seksu śnię o nim. Może to i prawda. Rok temu rozstałam się z chłopakiem i od tamtej pory z nikim się nie spotykałam. Przez to miałam uraz do walentynek.

Wyśniony, Nana Bekher


Przeczytaj darmowy fragment książki

HL

Szczegóły - Niegrzeczna miłość

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>