Niesforne zwierzaki. Misia i jej mali pacjenci

  • Aniela Cholewińska-Szkolik
  • Zielona Sowa
  • Misia i jej mali pacjenci
  • 9788382401349
Misia wraz ze swoim psem Popikiem oraz dziadkiem Tadeuszem wyjeżdżają na wieś. Dziewczynka kocha spacerować po lesie. Wraz z Popikiem biegają po łąkach, uczestniczą w ognisku oraz pomagają w gospodarstwie. Tak niesfornych pacjentów Misia jeszcze nie leczyła. Poznacie klacz wujka Henia, zadziornego...

18.31

-27%

24.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Misia wraz ze swoim psem Popikiem oraz dziadkiem Tadeuszem wyjeżdżają na wieś.

Dziewczynka kocha spacerować po lesie. Wraz z Popikiem biegają po łąkach, uczestniczą w ognisku oraz pomagają w gospodarstwie. Tak niesfornych pacjentów Misia jeszcze nie leczyła. Poznacie klacz wujka Henia, zadziornego byczka, który zaplątał się w drut kolczasty oraz małego perkoza, które nieroztropnie odłączył się od swojej rodziny. Czy Misi uda się i tym razem pomóc wszystkim potrzebującym zwierzętom?

„Misia i jej mali pacjenci” to seria stworzona przez Anielę Cholewińską-Szkolik. Główną bohaterką jest dziewczynka Misia, która z pomocą swojego psa Popika leczy zwierzęta – te małe i te duże, te domowe i dzikie. Klinika Misi to nic innego jak domek na drzewie, dlatego to miejsce nazwała „Lipową Kliniką”. Dziadek Misi, pan Tadeusz, jest weterynarzem, ale tylko Misia rozumie język zwierząt, dlatego jest wyjątkową i najlepszą weterynarką!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Niesforne zwierzaki. Misia i jej mali pacjenci

Inni Klienci kupili również