Niezbędnik bożonarodzeniowy Outlet

Niezbędnik bożonarodzeniowy to prawdziwa gratka dla małych miłośników bożonarodzeniowych świąt! W książeczce znajdują się propozycje listu oraz koperta zaadresowana do Świętego Mikołaja, planer przedświąteczny, łatwe przepisy na domowe słodkości, ozdoby choinkowe do własnoręcznego wykonania,...
10,00 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,19 zł

Opis

Niezbędnik bożonarodzeniowy to prawdziwa gratka dla małych miłośników bożonarodzeniowych świąt!
W książeczce znajdują się propozycje listu oraz koperta zaadresowana do Świętego Mikołaja, planer przedświąteczny, łatwe przepisy na domowe słodkości, ozdoby choinkowe do własnoręcznego wykonania, kartonowe winietki do wycięcia oraz zawieszki na prezenty i Koniecznie sprawdź co jeszcze! Warto!

Tytuł "Niezbędnik bożonarodzeniowy" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Niezbędnik bożonarodzeniowy" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o fabule pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to niezbyt długa książka - ma 64 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja "Niezbędnik bożonarodzeniowy" została wydana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to wybierz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.