Nieznośny sąsiad. Niegrzeczna kolekcja. Tom 6 Outlet

„Nieznośny sąsiad” to historia o pewnym przymusowym urlopie, który okazał się zaskakująco… gorący! Poznaj opowieść pióra Ady Tulińskiej! Dla Leny liczy się wyłącznie praca. Jest niezastąpiona, niezawodna i… samotna. Zmęczona jej pracoholizmem szefowa decyduje się wysłać ją na przymusowy urlop. Lena...
14,95 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,95 zł

Opis

„Nieznośny sąsiad” to historia o pewnym przymusowym urlopie, który okazał się zaskakująco… gorący! Poznaj opowieść pióra Ady Tulińskiej!

Dla Leny liczy się wyłącznie praca. Jest niezastąpiona, niezawodna i… samotna. Zmęczona jej pracoholizmem szefowa decyduje się wysłać ją na przymusowy urlop. Lena musi się podporządkować, ale nie byłaby sobą, gdyby czegoś nie zaplanowała. Na przykład pierwszego po latach powrotu do rodzinnego domu.

Niestety nic nie zapowiada, że będzie to czas wypoczynku. Na miejscu na Lenę czekają pełni pretensji rodzice, brat, któremu grozi skandal, i zbyt pewni siebie właściciele sal biesiadnych. I do tego ten irytujący sąsiad, który od czasu, gdy widzieli się po raz ostatni, na pewno zmężniał, ale raczej nie wydoroślał.

„Nieznośny sąsiad” spodoba się wszystkim wielbicielkom motywów hate-love oraz second chance. To opowieść o tym, że miłość może przyjść w najmniej spodziewanym momencie, a wtedy życie wywraca się do góry nogami!

Książkę można kupić również jako element Niegrzecznego Boksu.


O autorce

Ada Tulińska – pisarka, autorka powieści z gatunku fantasy, jak również literatury obyczajowej i romansów. W swojej twórczości łączy miłość do sztuki – jest absolwentką historii sztuki, pasjonatką malarstwa i grafikiem kreatywnym – z pasją podróżowania oraz zainteresowaniem interpretacją snów. Umiejętność obcowania ze snami i przekładania ich na język literacki to cecha przewodnia całej jej twórczości. Ponadto jest z wykształcenia informatykiem, a jej pasją są szachy (została laureatką wielu turniejów). Dotychczas drukiem ukazały się jej powieści: „Dotyk Północy” (2016), „Oddech Wschodu” (2018), „W objęciach wroga” (2019), „Spełnione życzenie” (2020), „Zależna od mafii” (2020), „Skazana przez mafię”, „Wybrana przez mafię”, „Bodyguard. Wbrew zasadom”, „Kucharz. Na ostro”, „W ciemnościach”, „Związana z mafią” (2021), „Ja tu jestem szefem” (2022), “W ciemnościach 2” oraz „Krzyk Południa" (2022).

Szczegóły - Nieznośny sąsiad. Niegrzeczna kolekcja. Tom 6

 • Autor: Ada Tulińska
 • Wydawnictwo Niegrzeczne Książki
 • Seria Niegrzeczna kolekcja
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 144
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978836713751533
 • Język: polski
 • EAN: 978836713751533
 • Wymiary: 13.5 x 20.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>