Niezwykłe przyjaźnie w świecie roślin i zwierząt

Kotu Homerowi brakuje prawdziwego przyjaciela… Postanawia wyruszyć w świat w jego poszukiwaniu. Najpierw musi się jednak zastanowić, co w przyjaźni jest dla niego najważniejsze. Czy opiekowanie się sobą nawzajem, czy bezinteresowność i pełne oddanie, a może wierność? W swej podróży pozna niezwykłe...
30,52 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,92 zł

Opis

Kotu Homerowi brakuje prawdziwego przyjaciela… Postanawia wyruszyć w świat w jego poszukiwaniu. Najpierw musi się jednak zastanowić, co w przyjaźni jest dla niego najważniejsze. Czy opiekowanie się sobą nawzajem, czy bezinteresowność i pełne oddanie, a może wierność? W swej podróży pozna niezwykłe pary: mrówki i mszyce, rybę podnawkę i rekina, sikorę i drozda, koźlarza babkę i brzozę, zawisaka powojowca i floksa oraz wiele innych stworzeń. Czy znajdzie bratnią duszę?

Emilia Dziubak w piękny sposób łączy opowieść o przyjaźni z ciekawostkami z życia zwierząt i roślin.


O autorce

Emilia Dziubak - ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Debiutowała w 2011 roku autorską książką kucharską dla dzieci pt. „Gratka dla małego niejadka”, która znalazła się w ścisłym finale konkursu na najpiękniejsze książki obrazkowe 4th CJ Picture Book Award w Korei. Jej ilustracje ukazują się w takich czasopismach jak „Gaga”, „Przekrój”, „Wprost” czy „Art & Business”. Dwukrotnie otrzymała nominacje w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku. Laureatka Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w 2014 r. za książkę „Proszę mnie przytulić”.

Emilia Dziubak to autor książki "Niezwykłe przyjaźnie w świecie roślin i zwierząt".

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książeczek poruszających ciekawe tematy. "Niezwykłe przyjaźnie w świecie roślin i zwierząt" to wyśmienity upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Jest to wspaniała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książki.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem doskonalenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - zamów też inne książki z serii "Przyroda".

Jest to krótka książka - jej długość: 28 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "Niezwykłe przyjaźnie w świecie roślin i zwierząt" została opublikowana przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.