Nigdy nie dorastaj!

Wyprawa na dno oceanu? Uniesienie rzeczy siłą woli? Uratowanie zagrożonego gatunku? A może upieczenie największego na świecie tortu czekoladowego? Czemu nie! Gdy jesteś dzieckiem, nie ma rzeczy niemożliwych.Tylko dlaczego to się zmienia, gdy dorastamy? Nagle pojawiają się kłody i przeszkody, dużo...
26,62 * 36,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,70 zł

Opis


Wyprawa na dno oceanu? Uniesienie rzeczy siłą woli? Uratowanie zagrożonego gatunku? A może upieczenie największego na świecie tortu czekoladowego? Czemu nie! Gdy jesteś dzieckiem, nie ma rzeczy niemożliwych.
Tylko dlaczego to się zmienia, gdy dorastamy? Nagle pojawiają się kłody i przeszkody, dużo „ale” i „nie wypada”. Czy dorosłym zostają już tylko warzywa, nudna praca i zero zabawy?
Na szczęście jest na to sposób. Dołącz do Charliego, Matyldy, Danny`ego czy Jamesa i po prostu… nigdy nie dorastaj!

Fantastyczny świat autora „Charliego i fabryki czekolady” zaludniają dzieci odważne, ciekawskie, niepokorne. Poznaj je wszystkie!

Roald Dahl inspiruje, jak dorastać, by zawsze pozostać dzieckiem!

Za treścią tytułu "Nigdy nie dorastaj!" stoi Roald Dahl.

"Nigdy nie dorastaj!" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to doskonały pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością skłoni go do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jest to bardzo krótka książka - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja "Nigdy nie dorastaj!" została udostępniona przez Wydawnictwo Trefl Books. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to wybierz także pozostałe publikacje tego wydawcy.