Nivea Baby Emolient kojące mleczko nawilżające dla dzieci 500 ml

NIVEA Baby Emolient Kojące mleczko nawilżające do skóry suchej, wrażliwej, podrażnionej, ze skłonnością do atopii. Koi, długotrwale nawilża i odżywia skórę zapobiegając jej wysuszeniu. Tak delikatne, że może być stosowane już od 1. dnia życia.  Dzięki delikatnej formule z masłem shea intensywnie i...

24.80 zł

-9%

27.25 zł

Cena za L : 49.6zł

Dodaj do schowka

Opis

NIVEA Baby Emolient Kojące mleczko nawilżające do skóry suchej, wrażliwej, podrażnionej, ze skłonnością do atopii. Koi, długotrwale nawilża i odżywia skórę zapobiegając jej wysuszeniu. Tak delikatne, że może być stosowane już od 1. dnia życia.  Dzięki delikatnej formule z masłem shea intensywnie i długotrwale nawilża i odżywia skórę dziecka. Pomaga przywrócić naturalną równowagę bariery ochronnej skóry, Pozostawia na skórze film ochronny. Wygładza skórę zmniejszając jej szorstkość,  Dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania i łatwo się rozprowadza. Nie powoduje uczucia lepkości skóry.

* Nie zawiera alkoholu etylowego.
* Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów. Tolerancja dla skóry potwierdzona w badaniach klinicznych i dermatologicznych.
* Rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nivea Baby Emolient kojące mleczko nawilżające dla dzieci 500 ml

  • Producent: Nivea
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4005808244416
  • EAN: 4005808244416