Nivea Ochronne mydło pielęgnacyjne dla dzieci Baby 100 g

NIVEA Baby Ochronne mydło pielęgnacyjne stworzone specjalnie dla delikatnej skóry. Chroni, łagodnie myje i pielęgnuje delikatną skórę dziecka już od 1. dnia życia. Formuła produktu zawiera wysokiej jakości składniki nawilżające, które chronią ją przed wysuszeniem. Zawarta w formule oliwa z oliwek...

9.62

Cena za kg : 96.2zł

Dodaj do schowka

Opis

NIVEA Baby Ochronne mydło pielęgnacyjne stworzone specjalnie dla delikatnej skóry. Chroni, łagodnie myje i pielęgnuje delikatną skórę dziecka już od 1. dnia życia. Formuła produktu zawiera wysokiej jakości składniki nawilżające, które chronią ją przed wysuszeniem. Zawarta w formule oliwa z oliwek chroni skórę przed utratą wilgoci, doskonale ją odżywia i regeneruje. Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów. Tolerancja dla skóry potwierdzona w badaniach klinicznych i dermatologicznych. Produkt nie zawiera alkoholu etylowego. Rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.

Sposób przygotowania i przechowywania

Sposób użycia: Podtrzymując dziecko w wanience jedną ręką, drugą namydl dziecko, a następnie odłóż mydło na brzeg wanienki. Opłucz dziecko wodą. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nivea Ochronne mydło pielęgnacyjne dla dzieci Baby 100 g

  • Producent: Nivea
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4005808805006
  • EAN: 4005808805006
  • Wymiary: 6.5 x 8.6 x 3.3 cm

Inni Klienci kupili również