NOWOŚĆ Nocnik różowy z diamentem dla malucha

Nocnik różowy z diamentem dla malucha

  • 5907625582971
  • 1 dzień + czas dostawy
Grający Nocnik 3w1Różowy Twój maluch dzielnie podejmuje wyzwania dnia codziennego? Przed nim jeszcze wiele nowych zadań. Jednym z nich z pewnością jest trening czystości. Prezentowany nocnik 2 w 1 zaprojektowano z myślą o najmłodszych pociechach, które uczą się samodzielności. Dziecięcy nocniczek...

107.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Grający Nocnik 3w1Różowy
Twój maluch dzielnie podejmuje wyzwania dnia codziennego? Przed nim jeszcze wiele nowych zadań. Jednym z nich z pewnością jest trening czystości. Prezentowany nocnik 2 w 1 zaprojektowano z myślą o najmłodszych pociechach, które uczą się samodzielności. Dziecięcy nocniczek jest bardzo praktycznym rozwiązaniem pomocnym w nauce samodzielnego korzystania z toalety. Przyjemne dla oka, proste wzornictwo przedmiotu sprawi, że dziecko nie będzie rozkojarzone nadmiarem bodźców, dzięki czemu łatwiej oswoi się z nowym wyzwaniem, równocześnie zwiększając swą samodzielność. Grający Nocnik zasilany jest bateriami 2x "AA", których nie dołączono do zestawu.
Nocnika dla malucha 3 w 1 można używać jako:
- wygodnego i praktycznego nocniczka ułatwiającego maluszkowi pierwszy etap nauki samodzielnego korzystania
z toalety,
- nakładki na toaletę, będącej świetnym rozwiązaniem dla starszych dzieci. Nałożenie jej na otwór sedesu zmniejszy jego obwód, umożliwiając dziecku bezpieczne korzystanie z toalety.
- podestu z antypoślizgową powłoką, która ułatwi dziecku dosięgnięcie do umywalki bądź szafek w łazience, a także będzie rewelacyjnym przedmiotem pomocnym podczas korzystania z pełnowymiarowej toalety - wystarczy opuścić klapę nocnika, by zamienić go w rewelacyjną podstawkę,
Kolorowy nocnik jest bardzo praktyczny, o czym świadczy nie tylko jego wielofunkcyjność, ale i łatwość utrzymania go w czystości. Nie wymaga to dużego nakładu czasu - wystarczy wyciągnąć element znajdujący się w nocniczku, opróżnić go i wyczyścić w higieniczny sposób poprzez płukanie pod bieżącą wodą z użyciem detergentu.
Wymiary Nocnika:
Szerokość: 20 cm
Długość: 34 cm
Wysokość: 21 cm
Wysokość z podniesioną pokrywą: 44 cm
Wymiary Opakowania: 35 cm x 35 cm x 20 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nocnik różowy z diamentem dla malucha

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907625582971
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 5907625582971
  • Wymiary: 35.0x35.0x20 cm