Nordic Naturals Childrens DHA Xtra 880 mg Berry Punch - suplement diety 60 ml

Nowy koncentrat dla dzieci, które nie jedzą wystarczającej ilości ryb. Ta formuła dostarcza trzy razy więcej kwasów omega-3 DHA niż nasz oryginalny produkt DHA dla dzieci, zapewniając dodatkowe wsparcie dla zdrowia poznawczego. DLACZEGO POKOCHASZ TEN PRODUKT: 636 mg omega-3 łącznie (miękkie żele),...
139,99
Cena za L : 2333.17zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 109,99 zł

Opis

NORDIC NATURALS Childrens DHA Xtra 880 mg Berry Punch - suplement diety 60 ml  to produkt dla dzieci w wieku 1-6 lat, które nie otrzymują w diecie odpowiedniej ilości ryb. W tej formule zawarto 3 razy więcej kwasów omega-3 DHA w porównaniu z tradycyjnymi suplementami - aż 880 mg.

Koncentrat omega-3 o wysokiej mocy dla dzieci odpowiada za wsparcie zdrowego rozwoju mózgu, oczu oraz układu nerwowego, dbając przy tym o funkcje poznawcze i prawidłowy rozwój.

DHA Xtra jest idealny dla dzieci od 1 do 6 roku życia i charakteryzuje się naturalnym smakiem ponczu jagodowego, dzięki czemu dzieci chętnie go spożywają.

Przebadana receptura

Nordic Naturals to firma badawcza, w której technologia przetwarzania i receptury produktów opierają się na najnowszych osiągnięciach naukowych. Wszelakie innowacje opierają się na badaniach naukowych i aktywnym udziale w badaniach klinicznych do spraw żywienia, które uznawane są przez czołowych ekspertów na całym świecie.

Znany ze swojej mocy i skuteczności olej rybny Nordic Naturals jest rekomendowany przez niezależne instytuty badawcze i uniwersytety, takie jak Emory, UCLA czy Harvard

Naturalne trójglicerydy

Wszystkie produkty z oleju rybiego Nordic Naturals mają postać trójglicerydów. Jest to forma naturalnie występująca w rybach, którą ludzki organizm najlepiej rozpoznaje i wchłania. Wszystkie receptury są produkowane bez GMO, testowane przez niezależne laboratoria i spełniają najsurowsze standardy oraz normy dotyczące świeżości i czystości. Olej z ryb Nordic Naturals posiada certyfikat Friend of the Sea (FOS) i jest produkowany w sposób zrównoważony w zakładach bezodpadowych, które wykorzystują biopaliwa.

Szczegóły - Nordic Naturals Childrens DHA Xtra 880 mg Berry Punch - suplement diety 60 ml

 • Producent: Nordic Naturals
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 768990027253
 • EAN: 768990027253
 • Wymiary: 11.5 x 4.5 x 4.5 cm

Składniki - Nordic Naturals Childrens DHA Xtra 880 mg Berry Punch - suplement diety 60 ml

Kwas omega-3 ogółem, DHA (kwas dokozaheksaenowy), EPA (kwas eikozapentaenowy), Inne kwasy omega-3, Oczyszczony olej z ryb głębinowych (z achovies i sardynek), przeciwutleniacz: d-alfa tokoferol, naturalny aromat jagodowy, naturalna substancja konserwująca: ekstrakt z rozmarynu.

Wartości odżywcze

W dziennej porcji (1,25 ml):

 • Wartość energetyczna: 10 kcal ,
 • Tłuszcze: 1 g ,
 • Tłuszcze nasycone: 0 g ,
 • Kwasy omega-3: 880 mg, w tym
 • DHA (kwas dokozaheksaenowy): 535 mg ,
 • EPA (kwas eikozapentaenowy): 225 mg ,
 • Inne Omega-3: 120 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

Za pomocą zakraplacza odmierzyć najpierw 1,0 ml, a następnie dodatkowo 0,25 ml. Podawać z jedzeniem lub zgodnie z zaleceniami pediatry. Dokładnie wyczyść zakraplacz pomiędzy każdym użyciem, zwłaszcza jeśli zakraplacz ma kontakt z ustami dziecka. Przechowuj butelkę z oryginalną nakrętką w lodówce. Trzymać z dala od dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie bierz, jeśli plomba zabezpieczająca przed manipulacją jest uszkodzona lub jej brakuje. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Najlepiej zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu, jeśli jesteś uczulony na jod lub stosujesz leki rozrzedzające krew.

Informacja alergenna

Bez glutenu, pochodnych mleka, sztucznych barwników smaków.

Dane producenta/dystrybutora

Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również