NOWOŚĆ Notatnik B5/60K z systemem dysków i zakładkami

Notatnik B5/60K z systemem dysków i zakładkami

Zapewnij sobie efektywne notowanie i organizację dzięki naszemu innowacyjnemu notatnikowi w formacie B5. Ten praktyczny notatnik został stworzony, aby ułatwić codzienne zapisy i jednocześnie zachować elegancki styl.Główne cechy:1. System Dysków:Nasz notes wyposażony jest w innowacyjny system...
70,98

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 67,43 zł

Opis

Zapewnij sobie efektywne notowanie i organizację dzięki naszemu innowacyjnemu notatnikowi w formacie B5. Ten praktyczny notatnik został stworzony, aby ułatwić codzienne zapisy i jednocześnie zachować elegancki styl.

Główne cechy:

1. System Dysków:

Nasz notes wyposażony jest w innowacyjny system dysków, który pozwala na łatwe dodawanie, usuwanie i przenoszenie stron. To oznacza, że możesz dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu zyskujesz elastyczność w zarządzaniu i planowaniu swoich działań. Rozbuduj go według własnych potrzeb o dodatkowe strony do notowania, listy to do itp.

2. Format B5:

Praktyczny rozmiar B5 sprawia, że notatnik jest poręczny, a jednocześnie oferuje wystarczającą przestrzeń na rozległe notatki i rysunki.

3. Zakładki:

Trzy kolorowe zakładki ułatwiające odnajdywanie kluczowych miejsc w notatniku.

Zakładki pozwalają na szybkie przeskakiwanie między różnymi sekcjami notatek.

4. Wysokiej jakości papier

Gruby papier o wysokiej jakości zapewnia, że atrament nie będzie prześwitywał, a strony pozostaną czytelne przez długi czas.

5. Elegancki design:

Stonowany i nowoczesny design sprawia, że notatnik doskonale wpasuje się w każde otoczenie, czy to biuro, uczelnia czy podróż.

6. Elastyczna okładka:

Okładka z elastycznego materiału chroni notatnik przed uszkodzeniami, a jednocześnie dodaje mu elegancji.

Notatnik B5 z systemem dysków, 3 zakładkami i 120 stronami to idealne narzędzie dla tych, którzy cenią sobie organizację i estetyczny design. Bez względu na to, czy notujesz ważne myśli, czy planujesz kreatywne projekty, nasz notatnik pomoże Ci utrzymać porządek i kreatywność. Zamów już dziś i zacznij zapisywać swoje pomysły w nowoczesny sposób

Szczegóły - Notatnik B5/60K z systemem dysków i zakładkami

  • Producent: Zanotuj Mnie
  • Rok wydania: 2024
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905031810121
  • EAN: 5905031810121
  • Wymiary: 296x239 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>