Now Foods DHA 250 mg softgels 120 kaps.

DHA 250 marki NOW® zawiera naturalny frakcjonowany tran z tuńczyka, o wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3: DHA oraz EPA. Cząsteczka DHA (kwas dokozaheksaenowy ) jest istotnym składnikiem budowy tkanek mózgu człowieka, skóry i siatkówki oka. EPA (kwas eikozapentaenowy)...

47.99 zł

-4%

49.99 zł

Cena za kaps. : 0.4zł

Dodaj do schowka

Opis

DHA 250 marki NOW® zawiera naturalny frakcjonowany tran z tuńczyka, o wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3: DHA oraz EPA. Cząsteczka DHA (kwas dokozaheksaenowy ) jest istotnym składnikiem budowy tkanek mózgu człowieka, skóry i siatkówki oka. EPA (kwas eikozapentaenowy) inicjuje proces wytwarzania kwasu dokozaheksaenowego (DHA) w naturze.

Naturalny koncentrat tranu zawarty w tych kapsułkach jest produkowany w oparciu o ścisłe standardy kontroli jakości. Jest testowany na brak obecności potencjalnie szkodliwych poziomów zanieczyszczeń (tj. rtęci, metali ciężkich, PCB-polichlorowanych bifenyli, dioksyn oraz innych zanieczyszczeń).

Zawartość substancji czynnych w dziennej porcji produktu: kwas DHA: 500 mg; kwas EPA: 250 mg

Dla zachowania bezpieczeństwa i satysfakcji swoich klientów wszyscy dostawcy NOW Foods są kontrolowani całościowo w sposób nieprzerwany.

 • Zawartość: 120 kapsułek żelowych
 • Dzienne spożycie: 2 kapsułki
 • Opakowanie starcza na: 60 dni

Wolne od skażenia PCB (polichlorowane bifenyle) oraz dioksyn.

Składniki - Now Foods DHA 250 mg softgels 120 kaps.

Frakcjonowany olej z wątroby tuńczyka (DHA/EPA 50%/25%); materiał kapsułki: żelatyna wołowa; subst. rozpuszczająca: gliceryna roślinna, woda; subst. powłokotwórcza: celuloza; subst. przeciwutleniająca: d-alfa tokoferol z ekstraktu z soi (bez GMO).

Wartości odżywcze

Zawartość składników fizjologicznie czynnych w zalecanej dziennej porcji (2 kapsułki) / % RWS:

 • Olej wątłuszowy (tran) z tuńczyka: 1000 mg / † frakcjonowany na:
 • - kwas dokozaheksaenowy DHA: 500 mg / †
 • - kwas eikozapentaenowy EPA: 250 mg / †

RWS – Referencyjna wartość spożycia (dzienna)

† – RWS nie zostało określone

Sposób przygotowania i przechowywania

Weź 2 kapsułki 1 do 2 razy dziennie z jedzeniem.

Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej czterech lat i osób dorosłych. Spożywanie produktu w ciąży i okresie karmienia należy skonsultować z lekarzem.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Informacja alergenna

W procesie produkcji nie użyto alergenów i składników: drożdży, pszenicy, glutenu, mleka, jaj, skorupiaków. Wyprodukowano w zakładzie stosującym zasady dobrej praktyki wytwarzania (GMP), w którym przetwarza się składniki innych preparatów zawierające te alergeny.

Dane producenta/dystrybutora

NOW Food's, 395 S. Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, USA

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Now Foods DHA 250 mg softgels 120 kaps.

 • Producent: Now Foods
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 733739016102
 • EAN: 733739016102
 • Wymiary: 12 x 16 x 22 cm