Now Foods Graviola 500 mg 100 kaps.

Drzewo Graviola (Annona muricata), znane również jako soursop, występuje w tropikalnych rejonach świata. Jego liście mają długą historię stosowania przez tradycyjnych zielarzy.

34.99 zł

-31%

50.59 zł

Cena za kaps. : 0.35zł

Dodaj do schowka

Opis

Drzewo Graviola (Annona muricata), znane również jako soursop, występuje w tropikalnych rejonach świata. Jego liście mają długą historię stosowania przez tradycyjnych zielarzy.

Składniki - Now Foods Graviola 500 mg 100 kaps.

Sproszkowany liść flaszowca miękkociernistego; materiał kapsułki: celuloza; substancja przeciwzbrylająca: krzemionka bezpostaciowa, sole magnezowe kw. tłuszczowych (pochodzenia roślinnego).

Wartości odżywcze

Wartość odżywcza w zalecanej do spożycia dziennej porcji (2 kapsułki) / % RWS:

  • Flaszowiec miękkociernisty (Graviola) (Annona muricata) (liść): 1000 mg / †

RWS – Referencyjna wartość spożycia (dzienna)

† – RWS nie zostało określone

Sposób przygotowania i przechowywania

Przyjmować 2 kapsułki 2 razy dziennie, podczas posiłku.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Produktu nie powinny przyjmować osoby cierpiące na zaburzenia neurodegeneracyjne lub chorobę Parkinsona oraz osoby przyjmujące jakiekolwiek leki obniżające ciśnienie tętnicze krwi lub inhibitory MAO. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. W produkcie mogą wystąpić naturalne różnice koloru. Umieszczony wewnątrz pakiecik służy utrzymaniu świeżości produktu i jest niejadalny. Należy przechowywać go w słoiczku.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Informacja alergenna

W procesie produkcji nie użyto alergenów i składników: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jajek, ryb, skorupiaków ani orzechów drzew. Wyprodukowano w zakładzie stosującym zasady dobrej praktyki wytwarzania (GMP), w którym przetwarza się składniki innych preparatów zawierające te alergeny.

Dane producenta/dystrybutora

NOW Food's, 395 S. Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, USA

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Now Foods Graviola 500 mg 100 kaps.

  • Producent: Now Foods
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 733739047038
  • EAN: 733739047038
  • Wymiary: 12 x 16 x 22 cm