Now Foods L-Arginina 500 mg 250 kaps.

Suplement diety: L-Arginina to podstawowy aminokwas biorący udział w metabolizmie i wydalaniu mocznika oraz w syntezie DNA. L-Arginina jest aminokwasem glikogenicznym, może być przekształcana w D-glukozę i glikogen w przypadku gdy organizm ich potrzebuje lub też może być katabolizowana w celu...

59.99 zł

-9%

65.86 zł

Cena za kaps. : 0.24zł

Dodaj do schowka

Opis

Suplement diety: L-Arginina to podstawowy aminokwas biorący udział w metabolizmie i wydalaniu mocznika oraz w syntezie DNA. L-Arginina jest aminokwasem glikogenicznym, może być przekształcana w D-glukozę i glikogen w przypadku gdy organizm ich potrzebuje lub też może być katabolizowana w celu produkowania energii biologicznej. Firma NOW Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. NOW Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

W tym produkcie została użyta L- Arginina klasy: Jakość Farmaceutyczna.

  • Zawartość: 250 kapsułek
  • Dzienne spożycie: 2 kapsułki 1-2 razy dziennie
  • Opakowanie starcza na: BD
  • Masa netto: 230 g

Składniki - Now Foods L-Arginina 500 mg 250 kaps.

L-Arginina, żelatyna (otoczka kapsułki), roślinne sole magnezowe kwasów tłuszczowych – substancja przeciwzbrylająca, krzemionka – substancja przeciwzbrylająca.

Wartości odżywcze

Watrość odżywcza w zalecanej do spożycia maksymalnej dziennej porcja (4 kapsułki) / %RWS:

  • L-Arginina: 2000 mg / †

RWS – Referencyjna wartość spożycia (dzienna)

(†) – RWS nie zostało określone

Sposób przygotowania i przechowywania

2 kapsułki dwa razy dziennie w razie potrzeby. Weź między posiłkami lub przed snem co najmniej 8 uncji. wody lub soku, aby ułatwić wchłanianie.

Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przeznaczone dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży/ karmiące oraz osoby przyjmujące leki lub będące w stanie chorobowym powinny skonsultować się z lekarzem. Produktu nie powinny stosować osoby u których występuje jaskra lub opryszczka pospolita, chyba że inaczej zaleci lekarz. Nie używać po zawale mięśnia sercowego lub w przypadku występowania choroby wieńcowej.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Informacja alergenna

W procesie produkcji nie użyto alergenów i składników: pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków oraz orzechów drzew. Wyprodukowano w zakładzie stosującym zasady dobrej praktyki wytwarzania (GMP), w którym przetwarza się składniki innych preparatów zawierające te alergeny.

Dane producenta/dystrybutora

NOW Food's, 395 S. Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, USA

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Now Foods L-Arginina 500 mg 250 kaps.

  • Producent: Now Foods
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 733739000316
  • EAN: 733739000316
  • Wymiary: 12 x 16 x 22 cm