Now Foods PQQ Energy Suplement diety 30 kaps.

PQQ jest kofaktorem enzymu podobnym do witaminy B, który pomaga utrzymać integralność struktur mitochondrialnych i promuje wytwarzanie nowych mitochondriów w komórkach. PQQ może zatem pomóc w utrzymaniu silnej produkcji energii komórkowej, wspierać zdrowie serca i promować funkcje poznawcze.SKŁAD:...
78,67
Cena za kaps. : 2.62zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 78,67 zł

Opis

PQQ jest kofaktorem enzymu podobnym do witaminy B, który pomaga utrzymać integralność struktur mitochondrialnych i promuje wytwarzanie nowych mitochondriów w komórkach. PQQ może zatem pomóc w utrzymaniu silnej produkcji energii komórkowej, wspierać zdrowie serca i promować funkcje poznawcze.

SKŁAD:

chlorowodorek acetylo- L-karnityny, składnik kapsułki: substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza); koenzym Q10 (ubichinon), PQQ (pirolochinolinochinon) witamina B12 (jako metylokobalamina), substancja przeciwzbrylające: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne), dwutlenek krzemu.

Składniki 1/10 kapsułki (stosowanie 1 kapsułka co 10 dni)
Acetylo-L-karnityna               20 mg Koenzym Q10 3 mg BioPQQ (pirolochinolinochinon) (jako sól disodowa)    2 mg Witamina B12 (jako metylokobalamina) 100 mcg (400% RWS)

SPOSÓB UŻYCIA:

1 kapsułka co 10 dni z posiłkiem popijając szklanką wody. Kapsułkę należy spożyć w 1 dzień i następnie zrobić 9 dni przerwy po czym czynność powtórzyć (przyjąć kapsułkę w 1 dzień miesiąca, następnie 1 kapsułkę w 10 dzień miesiąca, 1 kapsułkę w 20 dzień miesiąca, itd.)

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Tylko dla dorosłych. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Szczegóły - Now Foods PQQ Energy Suplement diety 30 kaps.

  • Producent: Now Foods
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 733739031686
  • EAN: 733739031686
  • Wymiary: 8.7 x 4.8 x 4.8 cm

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>