Now Foods SAMe - S-Adenozylo L-Metionina 400 mg Suplement diety 30 tab.

SAMe ma kluczowe znaczenie dla syntezy neuroprzekaźników, jest ważny dla produkcji energii w mózgu, przyczynia się do utrzymania zdrowej funkcji błony komórkowej i wpływa na metabolizm chrząstki. SKŁAD: SAMe, celuloza, guma celulozowa usieciowana, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło...
137,03
Cena za tab. : 4.57zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 137,03 zł

Opis

SAMe ma kluczowe znaczenie dla syntezy neuroprzekaźników, jest ważny dla produkcji energii w mózgu, przyczynia się do utrzymania zdrowej funkcji błony komórkowej i wpływa na metabolizm chrząstki.

SKŁAD:

SAMe, celuloza, guma celulozowa usieciowana, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne), dwutlenek krzemu, kwasy tłuszczowe (źródło roślinne), kwas askorbinowy, kwas cytrynowy, powłoczka dojelitowa (woda, kwas metakrylowy, metakrylan metylu, cytrynian trietylu, gliceryna)

Składniki W dziennej porcji (4 tabletki) S-adenozylo L-metionina (z disiarczan tosylanu SAM-e) 1600 mg

SPOSÓB UŻYCIA:

1 tabletka 2 do 4 razy dziennie, najlepiej na pusty żołądek

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Tylko dla dorosłych. Osoby z depresją dwubiegunową, zaburzeniami lękowymi lub przyjmujące leki przeciwdepresyjne nie powinny przyjmować SAMe, chyba że pod profesjonalnym nadzorem medycznym. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży/karmisz piersią, przyjmujesz leki lub masz dolegliwości medyczne.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Szczegóły - Now Foods SAMe - S-Adenozylo L-Metionina 400 mg Suplement diety 30 tab.

  • Producent: Now Foods
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 733739001399
  • EAN: 733739001399
  • Wymiary: 8.7 x 4.8 x 4.8 cm

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmac

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>