Nowa akademia 3-latka. Zwierzęta Outlet

Niech Nowa akademia stanie się inspiracją do odkrywania świata razem z dzieckiem. Seria została podzielona na trzy działy tematyczne, a zadania dopasowane do wieku i możliwości kilkulatka.
4,86 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,40 zł

Opis

Niech Nowa akademia stanie się inspiracją do odkrywania świata razem z dzieckiem. Seria została podzielona na trzy działy tematyczne, a zadania dopasowane do wieku i możliwości kilkulatka.

Książeczka "Nowa akademia 3-latka. Zwierzęta" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących książek poruszających interesujące zagadnienia. "Nowa akademia 3-latka. Zwierzęta" to świetny prezent dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Jest to idealna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jeśli po lekturze całości książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź też następne części z cyklu "Nowa akademia".

Jest to dość krótka produkcja - jej długość to 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Nowa akademia 3-latka. Zwierzęta" została wydana przez Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.